Krzywy penis

Krzywy penis objawy i wygląd

krzywy penisZakrzywienie w erekcji spowodowane jest słabymi ciałami jamistymi, i osłabionymi ściankami komórek, co pozwala trzonowi na zginanie się w jedną stronę.Przypadłość ta również może objawiać się tym, iż członek może być twardy u podstawy, ale miękki na szczycie lub cienki pośrodku.Dolegliwość skrzywienia penisa powoduje następujące czynniki: niedobór witaminy E, zmiany miażdżycowe, uszkodzenie penisa podczas stosunku i zapalenie ścian tkanki gąbczastej. Także może być uwarunkowana genetycznie.


Krzywy penis przyczyny ( choroby Peyroniego)

Przyczyną choroby Peyroniego są najprawdopodobniej urazy ścian jam wewnętrznych penisa, wskutek których formuje się tkanka bliznowata. Jest ona nieelastyczna i twarda, powodując pochylenie penisa. Szacuje się, że przypadłość ta dotyka około 1% mężczyzn.


Należy także pamiętać o normalnym skrzywieniem penisa, które zdarza się bardzo często ale nie ma nic wspólnego z opisaną ch0robą.


Krzywy penis – korekcja

Czy jakieś leczenie może poprawić krzywiznę członka ?

Oczywiście. Jest wiele rozciągaczy (extenderów), które prostują krzywiznę oraz zwiększają wymiary członka.


Jednym z najbardzeje popularnych jest andropenis, na zdięciu pokazane jest jak działa i w jaki sposób pomoże ci pozbyć się krzywego penisa raz i na zawsze.

peyronies_treatment

Dowiedziono na podstawie wielokrotnych testów na różnych grupach wiekowych mężczyzn, że Andropenis GOLD przy regularnym stosowaniu nie dość, że wydłużał i pogrubiał penisa to doprowadzał do korekcji krzywizny penisa pacjentów – w każdym przypadku! Ekstender okazał się również bardzo pomocny przy niwelowaniu zakrzywień penisa spowodowanych chorobą Peyrony’ego.

opinie

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • choroba peyroniego
  • krzywe kutasy
  • krzywy członek
  • krzywy fiut
  • kutasy zakrzywione