Prostowanie penisa

Prostowanie penisa – jak to zrobić.

 

1Cwiczenia

male edge opinieStosowanie specjalnych ćwiczeń które mają na celu wzmocnienie ciał jamistych z obu stron penisa, a po kilku miesiącach ich wykonywania zauważalne będą optyczne zmiany i prostowanie się penisa. Jak widzisz metoda jest pracochłona i wymaga systematyczności.


Sposób wykonywania ćwiczeń

Ćwiczenia zaczynasz od objęcia bazy swojego penisa w momencie kiedy znajduje się w stanie częściowej erekcji i przesuwasz dłoń w kierunki jego główki, po czym powtarzasz to kolejną ręką. Co kilka kolejnych ruchów wyginaj swoje prącie w stronę przeciwną do tej, w którą się zakrzywia. Będzie to wpływało nie tylko na  prostowanie się penisa, ale także wzmocni zakrzywioną ściankę, co doprowadzi do jej wyrównania. Bardzo ważna jest systematyczność wykonywania ćwiczeń, dla osiągnięcia jak najlepszych efektów.Oczywiście po osiągnięciu zadowalającego nas kształtu penisa nie możemy od razu przerwać ćwiczeń, zalecane jest, aby stosować je jeszcze przez jakiś czas.


2 Extendery

Rozciągacze (extendery) oprócz działania rozciągającego, maja także duży wpływ na prostowanie twojego penisa.W dzisiejszych czasach pozim technologi jest tak zaawansowany,że extendery takie jak extendery rozwiążą problem za ciebie z twoim minimalny wkładem czasowym.Prostowanie penisa tym sposobem jest bardziej komfortowe i przynosi podwójne efekty wydłużenie i prostego penisa.