Średnia długość penisa

Zapewne zdążyłeś zauważyć, że różne strony podają różńą średnią długość penisa.Ciężko jest dokładnie określić średnią, bo jak dużo jest mężczyzn na świecie tyle samo penisów o różnych kształtach i rozmiarach.

Czynniki wpływające na średnią długość penisa:

Jednym z głównych czynników  mającą wpływ  na średnia długość penisa jest rasa i wiek. Ogólnie mówi się że afroamerykanie mają większe i dłuższe przyrodzenie.Tak samo jeśli chodzi o wiek – nie rozsądnym było by brać średnią długość uwzględniając młodych mężczyzn którzy ciągle  dorastają i ich penis ciągle się rozwijają.Dlatego ważnym jest aby uwzględnić te czynniki w statystykach.

Innym czynnikiem który należy uwzględnić  jest metoda jaką będziemy robić pomiary średniej długości penisa.Ważne aby były wykonane tą samą metodą.Penis powinien być w stanie wzwodu, aby wyniki pomiarów były prawidłowe. Średnia długość prącia zwiotczałego wynosi około 8, 75 centymetra.

Poniżej przedstawiam wyniki pomiarów, przy pomiarze kierowano się czynnikami wymienionymi powyżej.Wyniki dotyczą  dorosłych mężczyzn rasy białej.

10cm i poniżej – bardzo mały – 8% mężczyzn

11 – 13,5cm – mały – 25% mężczyzn

14 – 15,5cm – średni  – 30%  mężczyzn

15,6 – 17cm – większy – 15% mężczyzn

17,5 – 18,5cm – duży – 12%mężczyzn

18,5cm i powyżej – bardzo duży – 10% mężczyzn

Jak widać powyżej średnia długość penisa wynosi  ok14,5cm, a jaki jest twój rozmiar penisa? Zobacz tutaj – jak zmierzyć penisa.

Zobacz również:

prostowanie penisa

rozmiar penisa

powiększanie penisa