Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

Dla większości mężczyzn rozmiar penisa ma duże znaczenie.Od wielu lat nic się nie zmieniło męski członek uważany jest za symbol męskości.Faceci ciągle martwią się o rozmiar swojego penisa.Zastanawiają się czy ich członek będzie odpowiedni, aby zaspokoić partnerkę,czy nie jest za krótki itp.

Jaka jest przeciętna długość penisa?

średnia długość członkaOgólnie mówi się około 14cm jako średnią długość  penisa poniżej trochę bardziej szczegółowe informacje:

Długość penisa ustala się wraz z końcem dojrzewania do dwudziestego roku życia osiąga on wtedy swoje maksymalne rozmiary. Przedstawione tu rozmiar są to średnie długości penisa, można powiedzieć taki standart gdzie takie same lub podobne wielkości penisa osiąga połowa populacji.

Średnia długość penisa

  • średnia długość penisa w opadzie 7,5 – 9 cm
  • średnia długość penisa w zwodzie 14–15,5 cm
  • średni obwód penisa w opadzie 8,5 – 10 cm
  • średni obwód penisa w zwodzie 12 – 13 cm

Jaka jest najskuteczniejsza metoda powiększania penisa?

Na to pytanie nie można jednoznacznie odpowiedzieć. Jest wiele metod począwszy od ćwiczeń które są pracochłonne wymagają systematyczność,poprzez tabletki, pompki próżniowe a kończąc na extenderach. Wszystko zależy od tego jakie efekty chcesz osiągnąć i ile wysiłku w to włożyć. Nie oszukujmy się większość mężczyzn jest leniwych i chciało by osiągnąć jak największe rezultaty w jak najkrótszym czasie i przy najmniejszym  wysiłku.

Oto rozwiązanie właśnie dla takiego mężczyzny:

Rozmiar penisa – przełom w powiększaniu

 

xtrasize-banDo niedawna wydawało się, że nie ma skutecznego sposobu na powiększenie penisa. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich członków musieli się z tym pogodzić, co często prowadziło do niepotrzebnych frustracji. A sposób jest bardzo prosty, w pełni naturalny i przynoszący efekty w krótkim czasie. Penilarge to skuteczny preparat oparty na naturalnych składnikach ziół, który powiększy rozmiar Twojego penisa do wielkości , na którą zasługujesz.