Wielkość penisa

Wielkość penisa czy też rozmiar penisa dotyczy jednej i tej samej kwestii.


wielkośc penisa
wielkośc penisa

Zobaczmy co na ten temat wielkości penisa pisze wikpedia:

W porównaniu do innych naczelnych, nawet tych o większych posturach jak np. goryle, prącie człowieka jest szczególnie duże. Ludzki penis jest dłuższy i grubszy pod względem wartości bezwzględnej oraz w stosunku do rozmiarów reszty ciała niż penisy innych naczelnych. Natomiast wśród innych kręgowców rekord długości penisa w stosunku do rozmiarów ciała należy do kaczki sterniczki argentyńskiej, której penis osiąga średni rozmiar 22 cm. Wśród ssaków największe penisy, przekraczające 2.5 m, mają płetwale błękitne.

A oto co możemy dowiedzieć się o wielkości zwiotczałego penisa:

W jednym z pomiarów, długość zwiotczałego penisa wynosiła średnio 8,75 centymetra. Wielkość prącia zwiotczałego nie koreluje z jego rozmiarem podczas erekcji; niektóre małe penisy stają się duże podczas wzwodu. Pod wpływem mechanicznego pobudzenia (jakim jest sama czynność mierzenia) członek może ulegać wzwodowi na skutek odruchowej reakcji kontaktowej na poziomie rdzenia.

Jeśli chcesz zmierzyć penisa zajrzyj tutaj – mierzenie penisa.

Wielkość penisa i wszystkie pokrewne tematy z wielkością penisa, i jego wydłużania znajdziesz na innych podstronach, zacznij tutaj –  rozmiary penisa

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • goryl długość członka