Wymiary penisa

Tyle się mówi o wymiarach penisa,o jego wielkość, grubości, budowie penisa, mierzeniu w zwisie i opadzie. Do tego dochodzą różnego rodzaju sposoby powiększania  penisa – ćwiczenia na powiększanie , tabletki powiększające penisa , rozciągacze i jeszcze parę innych możliwości których nie  będę tu wymieniał. Nachodzi tylko jedno pytanie:

Czy wymiar penisa ma znaczenie?


wymiary penisa

Mam nadzieje  że przeczytałeś już trochę w innych moich artykułach o średniej wielkości penisa. Przypomnę tylko że, średnia długość to około 14cm.

Wielu mężczyzn zastanawia się czy tak naprawdę rozmiar  penisa ma znaczenia. Pytanie to było poruszane od wielu lat i ciągle jest w pierwszej dziesiątce najbardziej dręczących pytań, razem z takimi pytaniami jak np: „Jak doprowadzić kobiete do orgazmu” .


Czy kobiety marzą o tym, aby męski członek był duży, czy nie przywiązują do tego wagi. W rzeczywistości wygląda to tak, że w niektórych sytuacjach ma to znaczenie, a w niektórych nie. To jest zależne od indywidualnych potrzeb danej osoby. Dla jedynych rozmiar świadczy o ich męskości, inni chowają ten wyznacznik w kieszeń. Niektóre panie fantazjują i marzą o dużym penisie, inne się go wręcz boją.

Około 700 kobietą zostało zadane pytanie – „Czy długość i obwód penisa ma znaczenie”. O to jak przedstawiły się wyniki ankiety:

31% kobiet stwierdziło, że długość penisa jest bardzo ważna podczas zbliżeń z partnerem.

30% stwierdziło, że obwód penisa jest bardzo ważny podczas stosunku z partnerem.

51% kobiet stwierdziło, że długość penisa wpływa na jakość, ale nie jest przeważającym czynnikiem udanego stosunku.

53% stwierdziło, że obwód penisa ma duży wpływ na odczucia podczas stosunku, ale nie jest stanowiącym czynnikiem udanego współżycia.

18% kobiet stwierdziło, że długość penisa nie jest dla nich istotna.

17% stwierdziło, że obwód penisa nie ma dla nich znaczenia.Jak widać z procentowych wyliczeń, wymiary penisa mają znaczenie dla kobiet. Chociaż nie został określony rozmiar który można było by nazwać satysfakcjonującym.