Bigger size

Przekonanie, że satysfakcja seksualna jest mocno uzależniona od wielkości męskiego członka, wciąż jest bardzo silne. Dlatego też mężczyźni wciąż szukają skutecznych środków wspomagających ich męskość, tak by doznania podczas seksu były jeszcze silniejsze niż do tej pory. Na rynku jest bardzo wiele produktów odpowiadających na te właśnie potrzeby, w tym tabletki Bigger Size. Jaka jest ich skuteczność?

 

Jak działa Bigger Size?

 

Bigger Size to tabletki na powiększenie penisa oraz poprawę erekcji. To kuracja przygotowana z myślą o wszystkich mężczyznach, którym nie uśmiecha się poddanie bolesnej operacji chirurgicznej – wolą oni powiększyć swojego penisa w sposób naturalny. Bigger Size zaprojektowano tak, by poprawiło się ukrwienie penisa, bo właśnie od tego zależy zarówno trwałość erekcji, jak i rozmiar męskiego członka.

 

Producent zapewnia, że Bigger Size jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i można go brać przez kilka miesięcy bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Jedno opakowanie Bigger Size zawiera 60 kapsułek, a po przyjęciu wszystkich tabletek penis powinien stać się grubszy i dłuższy. Dodatkowo, Bigger Size ma jeszcze wpłynąć na jakość pożycia seksualnego – jak można przeczytać na stronie polecającej ten produkt, kuracja jest w stanie zwiększyć wytrzymałość mężczyzny oraz sprawić, że w ciągu jednej nocy będzie on w stanie mieć więcej niż jeden wytrysk.

 

Tabletki Bigger Size można łączyć z żelem z tej samej serii. Działanie żelu jest bardzo podobne, a oba produkty wzmacniają swoje działanie i potęgują efekty kuracji. Warto mieć jednak na uwadze, że widoczna poprawa nie nastąpi z dnia na dzień, bo kuracja najczęściej musi trwać przynajmniej kilka tygodni, by dało się zauważyć naprawdę namacalny postęp.

 

Skład Bigger Size

 

Składniki Bigger Size to dobrze znane rośliny o właściwościach wzmacniających. Jest tu między innymi buzdyganek działający pobudzająco, korzeń maca wpływający na jakość erekcji, L-arginina oraz wyciąg z czarnego owsa, który zwiększa produkcję męskich hormonów.

 

Składniki te są często wykorzystywane do produkcji ‘męskich’ suplementów. Żeby jednak w pełni poczuć ich właściwości, należy produkt przyjmować przez minimum jeden miesiąc.

 

Opinie o Bigger Size

 

Bigger Size jest dość nowym produktem na rynku i póki co nie znalazł jeszcze wielu w stu procentach zadowolonych użytkowników. Niektóre komentarze są pełne pochwał za skuteczność, jednak większość opinii jest neutralna albo negatywna. Klienci podkreślają, że Bigger Size rzeczywiście zwiększył libido i dodał energii, jednak wzrost długości penisa nie był taki, jak obiecywał to producent. Nie zawsze też Bigger Size okazał się skuteczny przy kontroli wytrysku.

 

Zamiast Bigger Size użytkownicy polecali sobie inny produkt o podobnym działaniu – Member XXL. Jest to środek na powiększenie penisa, obecny na rynku już od dłuższego czasu, który według zapowiedzi producenta może powiększyć penisa nawet aż o 9 cm. Jest to produkt amerykański, który na tamtejszym rynku cieszy się całkiem dobrą opinią. Member XXL także ma postać tabletek, jest więc równie wygodną i bezpieczną kuracją. Tabletki przyjmuje się dwa razy dziennie o dwóch różnych godzinach, a po kilku dniach powinna być już widoczna zmiana wielkości penisa, jak również wzrost testosteronu. Member XXL uchodzi za jeden z najlepszych preparatów dostępnych obecnie na rynku i ma w większości pozytywne opinie wśród polskich użytkowników. Można go zamówić na stronie internetowej producenta.

———————–

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Leave a Comment: