• You are here:
 • Home »
 • Potencja »

Brak wytrysku – Problem Z Wytryskiem I Związane Z Tym Zaburzenia

Brak wytrysku u mężczyzn jest stosunkowo rzadko spotykanym rodzajem zaburzenia seksualnego. Zahamowanie orgazmu nie musi się objawiać tylko całkowitym brakiem wytrysku, bo w bardziej łagodnej formie tego schorzenia dochodzi do wytrysku opóźnionego.

Jakie są przyczyny braku wytrysku ?

Przyczyny braku wytrysku mogą być bardzo różne i nie zawsze muszą oznaczać poważną chorobę. Problem z  wytryskiem występuje dość często wtedy, gdy mężczyzna:

 •  uprawia seks po dużej ilości alkoholu,
 • jest mocno zmęczony albo zestresowany,
 • bądź też nie jest dostatecznie podniecony.

Tego typu zaburzenia wytrysku są przejściowe i zazwyczaj mijają, gdy tylko mężczyzna odzyska pełnię formy, jest to inny problem niż zaburzenia erekcji.

Których mężczyzn najczęsciej dotyczy ten problem ?

Brak wytrysku najczęściej dotyka mężczyzn, którzy przez bardzo długi okres czasu nie współżyli z partnerką i często się masturbowali.

Ograniczenie się do częstej masturbacji sprawia bowiem, że mężczyzna przyzwyczaja się przy osiąganiu orgazmu do pewnych określonych bodźców dotykowych, i kiedy po pewnym czasie dochodzi do stosunku seksualnego z partnerką, kontakt z pochwą wydaje się niedostatecznie silny aby doprowadzić do orgazmu.

Co to jest Aspermia ?

Pojedyńczne sytuacje w których mamy brak wytrysku nie należy mylić z innymi dolegliwościami jak właśnie Aspermia


W przypadku Aspermi sa inne powody występowania i tak do głównych można zaliczyć:

 • nieprawidłowa budowa układu rozrodczego
 • uraz psychiczny
 • cukrzyca
 • problemy z prostatą
 • niedrożność przewodu wytryskowego
 • nieodpowiedni styl życia itp.
vigrax promocja najtaniej

Vigrax najtaniej w promocji

Specjalnie dla Naszych użytkowników została przygotowana ograniczona czasowo zniżka od producenta produktu Vigrax:

Odbierz jedno darmowe opakowanie gratis 

+DARMOWA DOSTAWA  =>>KLIKNIJ TUTAJ

Produkt objęty  jest 90 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy w razie braku efektów, zapewnij sobie bezpieczne zakupy

Co jeszcze warto pamiętać ?

Jeżeli jednak mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć wytrysku ani w trakcie stosunku seksualnego, ani podczas samodzielnej, ręcznej stymulacji,(masturbacja bez wytrysku ) najprawdopodobniej źródłem problemów jest choroba narządów płciowych albo głęboka blokada psychiczna. Gdy taki stan utrzymuje się przed dłuższy czas, jedynym ratunkiem jest konsultacja medyczna i rozpoczęcie odpowiednio dobranej kuracji leczniczej.

Aspermia Leczenie

Na początku należy przeprowadzić dokładną diagnostykę i utalić przyczynę tego zjawiska. Zanim to jednak nastąpi możemy pomóc sobie sami w domu, korzystając z podstawowych wskazówek które otrzymalibysmy u lekarza. A więc napewno ważnym czynnikiem jest zmiana trybu stylu  życia. Odrzucenie używek i wprowadzenie większej ilości ruchu, odpoczynek i zdrowa dieta.


W kolejnym etapie jeśli to nie pomoże to warto skorzystać z porady psychologicznej gdyż problem może mieć podłoże psychologiczne, w etapie końcowym jeśli już wszystko zawiodło wtedy udajemy się do specjalisty.


Leave a Comment:

error: Content is protected !!