Ćwiczenia na Penisa – Jak Powiększyć Członka Domowymi Sposobami

Wielu mężczyznom metody powiększające penisa kojarzą się z bólem oraz ryzykiem groźnych powikłań. W rzeczywistości rozmiar swojego członka można zmienić w sposób całkowicie naturalny, bez skutków ubocznych i bolesnych zabiegów.

ĆWICZENIA NA POWIĘKSZANIE PENISA

Specjalnie opracowany program ćwiczeń powiększających członka może w ciągu kilku miesięcy doprowadzić do wzrostu penisa nawet o 5 cm, jest więc nad czym pracować. Skuteczność programu jest niemal stuprocentowa i sprawdza się bez względu na fizyczną kondycję, wiek oraz naturalny rozmiar członka. I co najważniejsze, trening daje trwałe rezultaty.

Dlaczego warto stosować ćwiczenia na powiększanie członka?

Penis z wiekiem traci sporą część swoich początkowych możliwości. Uzyskanie erekcji jest coraz trudniejsze, rozmiar członka wydaje się coraz mniejszy, mogą też pojawić się skrzywienia penisa. Da się jednak przed tym obronić, stosując regularnie gimnastykę penisa, dzięki której zwiększy się jego rozmiar.

Ćwiczenia należy powtarzać codziennie, najlepiej przez całe swoje życie, co utrwali efekty i pomoże cieszyć się udanym życiem seksualnym do późnej starości. Jeśli systematyczność nie jest twoją domeną warto sprawdzić inne metody jak choćby tabletki na powiększenie członka, lub też żele powiększające

Uwagi i wskazówki do ćwiczeń powiększających członka !

Trzeba jednak pamiętać, że proponowane ćwiczenia należy wykonywać dokładnie według zaleceń, pamiętając o gorących okładach penisa oraz właściwej rozgrzewce. Wskazana jest też zmiana trybu życia na zdrowszy, ponieważ aktywność fizyczna oraz dobrze dobrana dieta również mają wpływ na wygląd i kondycję penisa.

Przygotowanie a prawidłowy oddech

Skuteczność ćwiczeń wydłużających penisa w dużym stopniu zależy od właściwego oddechu. Większość ludzi wykorzystuje tylko część pojemności swoich płuc, dlatego przed podjęciem treningu warto nauczyć się oddychać pełną piersią, co doda ćwiczącemu energii. Jak tego dokonać? Na początek trzeba po prostu odciąć się mentalnie od całego otoczenia, przestać myśleć o jakichkolwiek sprawach i skupić się wyłącznie na sobie.

Wdech musi być bardzo głęboki i należy go zrobić przez nos, ale wydychanie robimy ustami, powoli, przez około trzy sekundy. Ćwiczenia oddechowe należy przeprowadzać codziennie przez około 20 minut albo dłużej. Głęboki, pełny oddech wykorzystuje się później podczas wszystkich ćwiczeń penisa.

Ćwiczenia rozgrzewające penisa

Drugą ważną kwestią jest rozgrzewka. Jest ona tak samo ważna jak przy każdym innym treningu fizycznym, a dzięki niej da się uchronić penisa przed kontuzjami. Warto bowiem mieć na uwadze, że trening członka jest dla niego pewnym obciążeniem i jeśli penis nie będzie dobrze do tego wysiłku przygotowany, mogą się wytworzyć małe guzki, pęknięcia na skórze, uszkodzenia naczyń krwionośnych.

 Są to dolegliwości niegroźne i z czasem samoistnie ustępują, niemniej potrafią być dokuczliwe i zmuszają do przerwania treningu.

Skuteczne ćwiczenia rozciągające członka

Na początek przez 10 sekund rozciągamy penisa, trzymając go za żołądź – powtarzamy tą czynność 10 razy. Drugim ćwiczeniem rozgrzewającym jest rozciąganie z obrotami – penisem kręci się po obwodzie koła 10 razy w każdą stronę. Potem penisa najlepiej rozgrzać ciepła wodą, wskutek czego ciała jamiste rozluźnią się i rozszerzą, co sprawi, że podczas kolejnych ćwiczeń będą one bardziej elastyczne i lepiej zareagują na przeprowadzane ćwiczenia.  Zanim zaczniesz ćwiczenia warto także zapoznać się z budową penisa, co może ułatwić zrozumienie czytanego tekstu i techniki wykonywanych ćwiczeń.

Pierwsza metoda to okładanie prącia z jądrami ręcznikiem dopiero co zanurzonym w gorącej wodzie. Ręcznik należy trzymać na przyrodzeniu przez dwie minuty, potem się go zdejmuje, moczy ponownie i znowu zawija – powtarza się to w sumie 5 razy. Drugą metodą rozgrzewającą jest po prostu zanurzenie członka w gorącej wodzie. Cały proces rozgrzewania penisa trzeba wykonywać przed każdym treningiem oraz po jego zakończeniu.

Zsuwanie pierścienia

Zsuwanie pierścienia to jedno z najczęściej stosowanych ćwiczeń powiększających penisa. Ćwiczenie to praktykowane jest od wielu wieków i słynie z wysokiej skuteczności. Średnio po miesiącu ćwiczenia, wykonując codziennie półgodzinny trening, można liczyć na to, że prącie powiększy się o około 2-3 cm.

Po rozgrzewce należy posmarować penisa olejkiem lub balsamem i masować go tak, by doszło do częściowej erekcji. Następnie kciuk i palec wskazujący styka się ze sobą tak, by powstał pierścień, który zakłada się na trzon penisa i obsuwa ku dołowi, do podstawy członka. W tym miejscu należy go mocno zacisnąć, tak by pierścień bardzo szczelnie obejmował członka na całym jego obwodzie – pomoże to zatrzymać krew, która napłynęła wcześniej do prącia.

Przeczytaj także: Najlepsze feromony Desir Eternel

Naciąganie penisa

Kolejny krok to powolne zsuwanie pierścienia w kierunku żołędzi, co przesunie nagromadzoną krew do przodu. Tym sposobem zwiększa się ciśnienie wewnątrz penisa, która ‘rozsadza’ tkanki. W tym samym momencie, gdy ręka dotyka żołędzi, drugą dłonią tworzy się nowy pierścień, dokładnie według tej samej metody. Ćwiczenie przesuwania pierścienia należy powtarzać w sposób ciągły, najlepiej w takim tempie, by dłonie zmieniały się w odstępie jednej sekundy.

wydłużanie członka ćwiczeniami

Jak ćwiczyć i co osiągniemy dzięki temu ćwiczeniu ?

Co daje to ćwiczenie? Tkanki prącia rozszerzają się, dzięki czemu rośnie ich objętość. Mogą one zatem przyjmować coraz większe ilości krwi i tym właśnie sposobem powiększa się i obwód prącia, i jego długość. Trening nie powinien trwać krócej niż 30 minut, choć na początku utrzymanie takiego tempa może się wydawać niemożliwe.

Dyskomfort podczas treningu

Penis w trakcie treningu robi się nabrzmiały, mogą nawet pojawić się niewielkie bóle oraz zasinienia, niemniej po kilku dniach organizm powinien się przyzwyczaić, a ćwiczenia przestaną wywoływać dyskomfort. W razie sporych dolegliwości wystarczy na początek skrócić czas treningu oraz zmniejszyć jego intensywność. Początkujący mogą zaczynać od 15-minutowych sesji, ale już w trzecim tygodniu planu treningowego powinno się stosować pełen wymiar czasu. Na zakończenie ćwiczeń zawsze należy przeprowadzić rozgrzanie penisa opisane wcześniej.

Warto Przeczytać: Tabletki Bullrun Opinie

Wydłużanie długości prącia

Jest to ćwiczenie działające tak, jak metoda stosowania obciążników, ale bezpieczniejsze, bo bez ryzyka niedokrwienia tkanek członka. Główny nacisk kładzie się tu na wydłużenie długości prącia. Ćwiczenie wydłużające wykonuje się codziennie, przez 5-20 minut, w zależności od oczekiwanych efektów. Warto je łączyć z metodą zsuwania pierścienia, dzięki czemu efekty przyjdą szybciej i będą bardziej spektakularne – łączenie tych technik może dać dodatkowe 5 cm po kilku miesiącach treningów.

Jak prawidłowo wykonywać to ćwiczenie ?

Ćwiczenie wydłużające wykorzystuje tak naprawdę naturalne możliwości penisa, bo po prostu zmusza jego tkanki to zwiększenia swojej objętości. Ćwiczenie przeprowadza się w stanie spoczynku. Członek musi być całkiem wiotki, wtedy chwyta się go dwoma palcami wokół żołędzi i powoli wyciąga do przodu.

Gdy zaczyna się odczuwać mocne rozciąganie przy podstawie penisa, zatrzymuje się wyciągniętego członka i trzyma w takiej pozycji przez 10 sekund. Należy to powtórzyć dodatkowe trzy razy. Następnie chwyta się członka wokół żołędzi i wyciąga go ukośnie, w lewo, znowu do momentu maksymalnego rozciągnięcia – w tej pozycji utrzymuje się członka przez 10 sekund. Po wykonaniu trzech powtórzeń robi się to samo, ale w prawą stronę. W wersji zaawansowanej utrzymuje się rozciągniętego penisa w każdej z trzech pozycji trzy razy po 30 sekund.

Obroty penisa- – technika wykonywania ćwiczenia

Drugie bardzo skuteczne ćwiczenie dodatkowe to rozciąganie członka w przeciwnych kierunkach. W jedną rękę chwyta się żołądź członka w stanie spoczynku, drugą dłoń układa się na dolnej części penisa. Tak ułożone dłonie ściąga się jednocześnie w przeciwnych kierunkach, przez maksymalnie 10 sekund. W trakcie ćwiczenia rozciąganie musi być mocno odczuwalne, jednak nie może mu towarzyszyć ból – gdy tak się dzieje, siłę rozciągania należy nieco osłabić. Rozciąganie powtarza się kilkukrotnie, przez kilka minut każdego dnia.

Rozciąganie członka w przeciwnych kierunkach

Członka chwyta się ponownie wokół żołędzi i rozciąga maksymalnie do przodu. W tej pozycji wykonuje się 30 ruchów kolistych najpierw w lewo, potem w prawo, robiąc po każdej sesji krótki odpoczynek i masaż przywracający krążenie. Po wykonaniu całego ćwiczenia można przejść do zsuwania pierścienia i okładu rozgrzewającego.

naturalne metody na powiększenie penisa - ćwiczenia w przeciwnych kierunkach

Dojenie penisa – Jelq

Całe ćwiczenie powinno zająć około pięć minut każdego dnia. Co ważne, dłuższe jednorazowe naciągnie nie jest zalecane, ponieważ blokuje to dopływ krwi – to ćwiczenie należy wykonywać z ogromną ostrożnością i absolutnie nie przesadzać z intensywnością i czasem trwania treningu.

Jednym z takich dodatkowych ćwiczeń jest metoda wsteczna. Polega ona na tym, że odciąga się mocno skórę z członka, ale nie do przodu, tylko do tyłu. W tej pozycji utrzymuje się ją przez 10 sekund, po czym należy chwilę odpocząć i powtórzyć naciąganie.

rozciąganie penisa jelq

Powiększanie za pomocą ciężarków

Metoda ta pomaga powiększyć penisa w dość dużym stopniu, choć jednocześnie uchodzi za dość ryzykowną. Polega ona na tym, że do członka przyczepia się specjalnie zaprojektowane obciążenie, które ciągnie penisa w dół, zmuszając tkankę do zwiększania swojej objętości. Dzięki tej metodzie udaje się powiększyć członka o kilka centymetrów i bardzo szybko da się zauważyć pierwsze symptomy poprawy.

Pojawiają się tu wprawdzie określone zagrożenia, niemniej da się ich uniknąć, jeśli ćwiczenie przeprowadza się prawidłowo, zgodnie za zaleceniami i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Metoda ta została opracowana dawno temu przez Japończyków, a jej skuteczność została potwierdzona naukowo, warto więc po nią sięgnąć, jeśli bezpieczniejsze środki okazały się niewystarczające.

Dodatkowe zestawy ćwiczeń

  • Ćwiczenia zwieracz
  • masaż jąder
  • dodatkowe porady
  • Ćwiczenia dna miednicy

Zwieracz jest ważny, bo odpowiada za wytrysk i ogólną kondycję członka podczas stosunku seksualnego. Jego wytrenowanie jest więc niezmiernie ważne, dokładnie tak samo jak w przypadku kobiet. Na początek trzeba jednak ten zwieracz odnaleźć, co u mężczyzn może być kłopotliwe, bo nie od razu daje się go wyczuć. Wystarczy jednak wywołać wzwód i spróbować poruszać członkiem – to właśnie zwieracz odpowiada za to, że udaje się członkiem ruszać.Jądra produkują nasienie i ważne hormony, dlatego utrzymanie ich w dobrej kondycji jest niezmiernie ważne.

Delikatny masaż jąder pozytywnie wpływa na ich kondycję i pomaga utrzymać funkcje biologiczne na właściwym poziomie. Masaż jąder zwiększa także ilość wyprodukowanej spermy, co gwarantuje pełniejsze wytryski.Pierścienie, rozciąganie i trening zwieracza to absolutna podstawa, jeśli chodzi o ćwiczenia mające na celu zwiększenie rozmiarów członka. Są jednak i inne, dodatkowe ćwiczenia, które pomagają w osiągnięciu wymarzonego celu i warto je włączyć do swojego planu, jeśli nie na początku, to w dalszej fazie, gdy prącie będzie już przyzwyczajone do takiego wysiłku.Trening wzmacniający prącie obejmuje nie tylko samego członka, ale i inne narządy. Kluczową rolę ogrywają tu mięśnie dna miednicy, dzięki którym poprawi się twardość i stabilność erekcji oraz lepsza kondycja prostaty, od czego zawsze zależy jakość stosunku seksualnego. Najskuteczniejsze są tu ćwiczenia polegające na mocnym ściskaniu i naprężaniu mięśni, co należy powtarzać codziennie, przez minimum kilka minut.

Jak pomagają ćwiczenia i jakich efektów się spodziewać ?

Czy ćwiczenia są naprawdę skuteczne? Jak najbardziej, choć wymagają systematyczności oraz zaangażowania i to właśnie ich brak jest najczęściej odpowiedzialny za porażkę.

Regularne treningi dają jednak bardzo dobre efekty – po dwóch miesiącach prawidłowych ćwiczeń penis może się wydłużyć o 1 cm, w kolejnych dwóch miesiącach wartość ta powinna się poprawić o dodatkowe 0,5 cm. Wynik może być oczywiście jeszcze lepszy, bo zależy to od indywidualnych predyspozycji oraz poważnego podejścia do treningu.