Desir Eternel Homme -Perfumy z feromonami dla mężczyzn, opinie, efekty, składniki, cena, gdzie kupić

desir eternel homme cena, gdzie kupić, ,allegro, ceneo

Désir Éternel Homme to perfumy dla mężczyzn, ale nie takie zwyczajne. Poza atrakcyjną kompozycją zapachową, w perfumach jest jeszcze odpowiednio wysokie stężenie feromonów, których zapach jest wprawdzie niemal wcale niewyczuwalny, za to wpływają one mocno na podświadomość innych osób. Po co się ich używa? Czym Desir Eternel Homme różnią się od innych perfum? www.DesirEternel.pl

Perfumy z feromonami Desir Eternel Homme

Désir Éternel homme opinie, forum

Perfumy Désir Éternel Homme zawierają kompozycję czterech feromonów podnoszących męską atrakcyjność. W jaki sposób? Chodzi o wspomniany wpływ na podświadomość osób znajdujących się w naszym towarzystwie. Łatwość, z jaką niektórzy mężczyźni nawiązują kontakty z kobietami, wynika z działania feromonów – dzięki tym tajemniczym substancjom wydają się oni niezwykle atrakcyjni w oczach płci przeciwnej.

Czym są feromony?

Feromony to związki chemiczne, produkowane przez ludzi oraz zwierzęta. Nie mają wyczuwalnego zapachu i nawet w dużym stężeniu nie są wykrywane przez narząd węchu. Mają jednak silny wpływ na innych osobników, informując na przykład o dominacji albo gotowości do podjęcia współżycia. Sygnały wysyłane przez feromony są odbierane na poziomie podświadomości, dlatego bardzo trudno jest ten przekaz zignorować. I stąd też właśnie wykorzystywanie feromonów w różnego rodzaju preparatach – po spryskaniu się feromonami można poprawić swoją pozycję w kontaktach zawodowych bądź towarzyskich.

desir eternel homme skład, efekty działanie

Bardzo często feromony wykorzystuje się jako wabik na płeć przeciwną, żeby jednak taki preparat zadziałał, muszą w nim zostać użyte bardzo konkretne typy feromonów w odpowiednio wysokim stężeniu. Ten mechanizm wykorzystuje właśnie Desir Eternel Homme.

Feromony są silniejsze od tradycyjnych afrodyzjaków, właśnie dlatego, że nie tylko pobudzają zmysły, ale przede wszystkim z powodu wpływu na ludzką psychikę. Tyle że nie wszyscy wydzielają tak samo dużo feromonów, co sprawia, że ich szanse na sukces maleją. Można to zmienić stosując perfumy Desir Eternel Homme zawierające feromony. Po ich użyciu mężczyzna jest zupełnie inaczej postrzegany przez kobiety, staje się bardziej męski i pociągający, zyskuje przychylność najbardziej atrakcyjnych kobiet.

www.DesirEternel.com

Czy feromony w Désir Éternel Homme są naprawdę skuteczne?

Mechanizm działania feromonów jest bardzo skomplikowany, ale nauka już potwierdziła, że te substancje faktycznie istnieją i mają wpływ na podświadomość. W naturze, w świecie roślin, zwierząt i ludzi feromony pełnią ogromnie ważną rolę w komunikacji pozawerbalnej i pod tym względem są wyjątkowo skuteczne. Osoby wydzielające dużo feromonów są postrzegane lepiej, szybko wzbudzają zainteresowanie, mają duże powodzenie, nawet jeśli na pozór wcale nie wydają się aż tak atrakcyjne.

Dlaczego perfumy Desir Eternel Homme wykorzystują feromony?

Są różne rodzaje feromonów, ważne jest więc, by dla lepszego efektu używać tych odpowiednich. W Desir Eternel Homme użyto tych feromonów, które już zostały przebadane i wiadomo, że są skuteczne oraz na jaki konkretnie obszar podświadomości wpływają. Feromony działają na pobudzenie seksualne i pod ich wpływem mężczyzna jest uważany przez kobiety za ciekawszego i godnego uwagi.

Désir Éternel Homme eksponuje największe atuty mężczyzny, dodaje mu pewności siebie, charyzmy i wewnętrznej siły. Kobiety to wyczuwają i chętniej wchodzą w interakcje, a działanie feromonów w Desir Eternel Homme jest tak silne, że w praktycznie każdej sytuacji można liczyć na osobisty sukces.

Jak stosować perfumy Désir Éternel Homme? Jak szybko działają?

Desir Eternel Homme używa się dokładnie tak samo jak innych perfum. Ich działanie utrzymuje się na długo, więc nie trzeba się spryskiwać perfumami kilkanaście razy dziennie, jak to bywa w przypadku tych słabszych preparatów o niewielkiej ilości feromonów.

Desir Eternel Homme rozpryskuje się na skórze, bez wcierania – najlepsze miejsca do aplikacji to szyja, klatka piersiowa, dłonie. Spryskiwanie perfumami samych ubrań nie da już tego samego efektu. Wydzielanie feromonów będzie za to intensywniejsze, jeśli skórę przed spryskaniem perfumami posmaruje się lekkim, bezwonnym kremem – tłuszcze utrwalają zapach i wydłużają jego działanie.

Kto może stosować Desir Eternel Homme?

Perfumy Desir Eternel Homme są dla każdego mężczyzny, który chce zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach kobiet. Nie ma tu żadnych przeciwwskazań – feromony są odpowiednie dla wszystkich, a kompozycja zapachowa przenosząca te substancje będzie pasować na różne okazje. Nie ma znaczenia wiek czy jakiekolwiek osobiste predyspozycje, to po prostu perfumy, tyle że z unikalnym składnikiem. Po perfumy Desir Eternel Homme warto sięgnąć, gdy chce się zwiększyć powodzenie u kobiet, pobudzić libido, poprawić swoją samoocenę i w końcu zacząć odnosić sukcesy w relacjach damsko-męskich?

Jak działają perfumy Désir Éternel Homme?

Perfumy Désir Éternel Homme mają swój zapach, ale nie on jest tutaj najważniejszy. Kluczowe są bowiem feromony znajdujące się w tych perfumach. Przez nos są w zasadzie niewyczuwalne, niosą jednak ładunek informacji przechwytywany przez podwzgórze. Feromony wpływają na podświadomość drugiej osoby. Zmieniają jej postrzeganie, zachęcają do większej otwartości, pobudzają seksualnie. Feromony odwołują się do pierwotnych instynktów, nad którymi ciężko jest zapanować, a ponieważ dzieje się to podświadomie, to bardzo szybko można drugą osobę przekonać do siebie.

desire eternel homme perfumy z feromonami

Desir Eternel Homme sprawia, że kobiecie trudniej jest kontrolować swoje emocje. Mężczyźnie, który stosuje Desir Eternel Homme, po prostu nie można się oprzeć. Za pośrednictwem feromonów kobieta odbiera sygnały o męskim zdrowiu, dojrzałości, sprawności seksualnej, dominującej osobowości, co przyciąga ją do niego i zwiększa ochotę na intymny kontakt. Feromony w Desir Eternel Homme pomagają także zyskać sympatię towarzystwa, szacunek innych mężczyzn oraz uznanie wśród współpracowników.

Strona Producentawww.DesirEternel.pl
SkutecznośćWysoka
TesterBrak
PróbkaBrak

Desir Eternel Homme Skład

Jakie feromony znajdują się w perfumach Desir Eternel Homme? – Desir Eternel Homme ma tak wysoką skuteczność, ponieważ zastosowano w nich specjalną mieszankę czterech różnych feromonów o nieco innym działaniu. Androstadienon zwiększa podniecenie u kobiet oraz pozytywnie wpływa na ich samopoczucie. Feromon ten odpowiada za zainteresowanie seksem, bliskość, intymność, dzięki niemu kobiety czują się bezpieczniejsze, bardziej swobodne i odprężone. Drugi feromon, androstenol, wzmacnia działanie androstadienonu i dodatkowo wysyła informacje o dobrym zdrowiu i samopoczuciu, ułatwia też nawiązywanie kontaktów.

Kolejny feromon w Desir Eternel Homme to androstenon. Ma on związek z męską agresją, dlatego w nadmiarze może dawać niekorzystne działanie – z tego względu w Desir Eternel Homme jest mniejsza dawka androstenonu, a jego wpływ łagodzi androsteron, feromon zwiększający poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie feromony są w takich dawkach, aby podnieść maksymalnie atrakcyjność mężczyzny, bez akcentowania tych negatywnych właściwości, które mogłyby odstraszać kobiety.

Desir Eternel Homme Opinie

„Nigdy nie miałem szczęścia do dziewczyn. Przez całą szkołę i studia byłem bez dziewczyny, wszelkie znajomości kończyły się bardzo szybko i nie wiedziałem zupełnie jak wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Zawsze mnie zastanawiały sukcesy moich kolegów, którzy wcale bym o powodzenie nie podejrzewał. Kiedy dowiedziałem się od nich o feromonach to byłem pewien, że to jakaś ściema. Ale spróbowałem. I naprawdę, gdybym Desir Eternel Homme nie przetestował na sobie, to bym nie uwierzył jak bardzo życie może zmienić się na lepsze.” Tomek

„Czytałem kiedyś o feromonach i postanowiłem je wypróbować. Niesamowite działanie! Nagle nie miałem żadnych problemów z tym żeby zagadać do kobiety, a co więcej, one same mnie zaczęły zaczepiać. I to również te naprawdę ładne, które na brak zainteresowania na pewno nie mogły narzekać. Desir Eternel Homme stosuję teraz regularnie i polecam je każdemu facetowi.” Kuba

Co się dzieje po użyciu perfum z feromonami Désir Éternel Homme?

Feromony są w perfumach Désir ÉternelHomme właśnie po to, by wzmocnić przekaz i dostarczyć kobiecie pożądanych informacji. Mężczyzna, który wytwarza dużo feromonów, jest postrzegany jako lepszy partner i kochanek, kobiety są mu bardziej przychylne i szybciej gotowe na seks. A ponieważ feromony wpływają na podświadomość, niezwykle trudno jest się oprzeć ich działaniu. www.DesirEternel.pl

Używając perfum z feromonami Desir Eternel Homme można w dużym stopniu zwiększyć swoje szanse u kobiet i nie są do tego potrzebne żadne sztuczki czy manipulacje. Feromony to wszystko, co wystarczy – to one przykuwają kobiecą uwagę i mają taką moc, że kobieta pozostaje pod silnym wpływem mężczyzny.

desire eternel homme producent gdzie kupic allegro

Czy używanie perfum Desir Eternel Homme jest bezpieczne?

Feromony nie są niczym niebezpiecznym. To naturalne substancje wydzielane przez człowieka, tyle że u niektórych są one w niewystarczającej ilości. Desir Eternel Homme uzupełnia te niedobory i to wszystko – perfumy nie są szkodliwe i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Można je stosować przez wiele miesięcy.

Czy można używać Désir Éternel Homme razem z innymi perfumami?

Można, choć nie jest to konieczne. Desir Eternel Homme mają bardzo przyjemny zapach i nie wymagają dodatkowych perfum. Bez problemu można jednak stosować je zamiennie z innymi perfumami.

Gdzie można kupić perfumy Desir Eternel Homme?

Perfumy z feromonami Desir Eternel Homme najbezpieczniej zamówić bezpośrednio na stronie producenta. Feromony cieszą się wielkim zainteresowaniem, dlatego wielu sprzedawców ma w swojej ofercie takie perfumy, tyle że większość z nich nie działa tak dobrze jak oryginalne Desir Eternel Homme. Nie są one sprzedawane za pośrednictwem innych sklepów, więc kupując poza stroną producenta można trafić na podróbkę.

Desir Eternel Homme Cena

desir eternel homme cena, gdzie kupić, ,allegro, ceneo

Cena jednego opakowania Désir Éternel Homme to 139 zł plus koszty wysyłki. Zamawiając od razu dwa opakowanie Desir Eternel Homme płaci się 260 zł, a dostawa jest darmowa. Najtaniej wychodzi pakiet trzech perfum – kosztuje on 417 zł, a czwartą buteleczkę Desir Eternel Homme producent dokłada gratis.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.