Erogen x żel Działanie, Dawkowanie, Opinie ➤ Cena, Gdzie Kupić ? (Apteka, Allegro)

Erogen X  ( oficjalna strona ) jest żelem któych coraz więcej pojawia się na rynku i swoją popularnością dościgają tabletki co jednak jest skuteczniejszcze? Co wybrać?  Czy może połaczyć ? Czytaj dalej a dowiesz się odpowiedzi na wszystkie te pytania i o wiele więcej..

Na co przede wszystkim skarżą się mężczyźni? Na szczycie listy ich problemów są zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk. Dla wielu prawdziwym dramatem jest także zbyt mały penis, co potrafi tak mocno wpłynąć na samoocenę, że utrudnia jakiekolwiek zbliżenie z kobietą, a nawet prowadzi do poważniejszych zaburzeń.

Medycyna stara się znaleźć jakieś rozwiązanie dla tych kłopotów. Co jednak, gdy nie ma się najmniejszej ochoty na wizytę u seksuologa? Wsparcia można szukać na rynku suplementów diety, a Erogen X jest w tej grupie jedną z najciekawszych propozycji. Co to za preparat i dlaczego warto się nim zainteresować?

Co to jest Erogen X

erogen x

Erogen X, żel na powiększenie penisa, który przy okazji poprawia sprawność seksualną. Na stronie producenta można przeczytać, że już po jednym miesiącu codziennego stosowania preparatu penis zmienia się nie do poznania – jest znacząco grubszy i dłuższy, a utrzymanie erekcji przestaje być problemem.

Żel Erogen X ma przyjemną konsystencję tak jak titan gel dzięki czemu można go wykorzystać także podczas gry wstępnej, co z pewnością umili całą kurację. Żel zwiększa ukrwienie członka, i to czuć podczas każdego zbliżenia – doznania są intensywniejsze. Prócz tego Erogen X dodaje sił witalnych, przywraca wysokie libido, pomaga szybciej się zregenerować i znaleźć energię na kolejny raz, co do tej pory nie wydawało się możliwe.

Producent Erogen X zapewnia, że w żelu nie ma żadnych substancji uzależniających, nie ma więc ryzyka, że po odstawieniu preparatu problemy wrócą i to ze zdwojoną siłą. Kurację można kontynuować tak długo, jak to konieczne, ale i już po zakończeniu suplementacji osiągnięte efekty powinny się utrzymać.

Działanie żelu Erogen X

1.

Erogen X nie jest jedynym tego typu produktem na rynku suplementów, dlaczego więc klienci powinni zwrócić swoją uwagę właśnie na niego? Jak wynika z opisu na stronie producenta, nie jest to preparat przeznaczony wyłącznie do leczenia zaburzeń erekcji czy zwykły żel powiększający penisa. Erogen X to suplement o kompleksowym działaniu, zaprojektowany tak, by podczas jednej kuracji przynieść poprawę na kilku obszarach

2.

Formuła żelu Erogen X skupia się na zwiększeniu ciśnienia krwi i jej sprawniejszym krążeniu po organizmie. Wiemy, że aby doszło do erekcji, penis musi się wypełnić krwią i ta krew powinna tam pozostać na dłużej, i właśnie taki efekt zapewnia smarowanie tej części ciała żelem Erogen X. To jednak nie wszystko. Erogen X wspiera syntezę tlenku azotu, który jest odpowiedzialny za transport krwi. Im więcej jej napłynie do ciał jamistych, tym silniejsza będzie erekcja, a sam penis stanie się masywniejszy, i to w bardzo widoczny sposób.

3.

Ciała jamiste mają przy tym taką właściwość, że mogą się powiększyć, jeśli ich ścianki zostaną „rozepchane” dużą ilością płynu. Powiększone ciała jamiste nie kurczą się z powrotem, tylko takie już pozostają, i w taki oto sposób możliwe staje się wydłużenie i pogrubienie członka podczas erekcji.

4.

Co jednak ważne, żel pobudza przepływ krwi, ale nie działa zbyt gwałtownie, więc jest dobrym rozwiązaniem także dla tych mężczyzn, którzy skarżą się na przedwczesne wytryski – składniki żelu działają kojąco, przyjemność z seksu jest większa, lecz można zapanować nad orgazmem i kontrolować reakcje swojego organizmu.

Czy powiększenie penisa w naturalny sposób jest możliwe?

Powiększanie penisa można przeprowadzić chirurgicznie, ale to kosztowna i przede wszystkim niebezpieczna metoda, która wcale nie daje 100 procent gwarancji, może za to zakończyć się poważnymi powikłaniami. Są też silne leki na receptę, usuwające przyczyny zaburzeń erekcji, jednak nie każdy mężczyzna może je stosować, a i u zdrowych osób taka kuracja potrafi zostawić ślady.

Erogen X to zupełnie inne rozwiązanie. Bliższe naturze, ponieważ podczas kuracji wykorzystywane są właściwości pobudzające i lecznicze roślin. A wbrew pozorom, naturalne metody wcale nie są gorsze, choć czasami na efekty trzeba poczekać nieco dłużej, poza tym suplement diety korzysta także z nowoczesnych metod – żel Erogen X to nie same wyciągi z roślin, ale specjalnie przygotowana formuła o określonym działaniu. 

Podsumowując, kuracja z użyciem żelu Erogen X daje takie efekty jak:

Podsumowując:

Można to osiągnąć bez bolesnych zabiegów i ryzyka, że kuracja pociągnie za sobą problemy zdrowotne, a producent obiecuje, że nowy rozmiar penisa utrzyma się już na stałe, podobnie jak do przeszłości odejdą zaburzenia erekcji.

Erogen x Skład

Zjakich składników składa się preparat?

Patrząc na skład żelu Erogen X, to na liście nie ma żadnych zaskakujących składników. Formułę preparatu tworzą:

  • L-arginina
  •  żeń szeń
  •  korzeń lukrecji
  •  sarsaparilla

Wszystkie te składniki są doskonale znane i występują w wielu konkurencyjnych preparatach, ale producent zapewnia, że w jego żelu użyte zostały w specjalnie przygotowanych proporcjach, tworząc unikalną formułę o wzmocnionym działaniu.

Żel jest o tyle lepszy od zwykłych naparów ziołowych czy surowych roślin, że do produkcji preparatu wykorzystano jedynie te wartościowe czynniki aktywne. Substancje o cennych właściwościach są tu w dużych dawkach, jednak nie trzeba się obawiać, że preparat ma stężenie przekraczające dobowe normy.

Jak stosować żel Erogen-X?

Suplementy na powiększenie penisa są dostępne w różnych formach: tabletek, kropel, maści. Erogen X jest w wersji żelowej, co ma wiele zalet. Przede wszystkim, jego działanie koncentruje się wyłącznie na problematycznym obszarze, czyli na penisie. Żelu nie przyjmuje się doustnie, dzięki czemu podczas kuracji nie obciąża się wątroby i żołądka – substancje aktywne znajdujące się w żelu trafiają dokładnie do tkanek członka i tylko tam, nie ingerując w pozostałe procesy życiowe.

Erogen-X należy stosować raz dziennie, przez minimum jeden miesiąc, jak zaleca to producent. Już po tym czasie powinny być widoczne pierwsze symptomy poprawy, ale w razie potrzeby kurację wolno wydłużyć na kolejne miesiące. Można też sięgnąć po żel przed seksem, stosując go jako naturalny „wzmacniacz” erekcji.

Aplikacja żelu jest banalnie prosta, wystarczy bardzo dokładnie rozsmarować go po całym członku i poczekać, że preparat całkowicie się wchłonie. Można to robić o dowolnej porze dnia, najlepiej jednak robić to po kąpieli – oczyszczona skóra lepiej wchłania substancje aktywne.

Erogen X Opinie

Jakie opinie ma Erogen-X?

Erogen X to dobrze znany preparat, można więc zapoznać się z opiniami na jego temat nie tylko ze strony producenta, ale też realnych użytkowników. Co piszą o żelu w internecie? Komentarze na ogół są zachęcające – nie zawsze powiększenie penisa jest tak imponujące jak obiecuje to producent, w wielu przypadkach to wyniki skromniejsze, ale mimo wszystko widoczne.

Jeśli chodzi o zaburzenia erekcji, to i na tym polu Erogen-X zbiera sporo pochwał, widać jednak, że stuprocentowej gwarancji nie ma i są mężczyźni, którzy nie stwierdzili u siebie żadnych zmian na lepsze, jednak trzeba podkreślić że ma to miejsce z każdym produktem.

Czy żel powieszający penisa jest bezpieczny dla zdrowia?

Skład żelu nie budzi żadnych wątpliwości, są to same przebadane substancje o potwierdzonym działaniu, które stosowane według rekomendacji producenta nie zaszkodzą zdrowiu. Producent podkreśla, że do tej pory żaden z klientów nie skarżył się na skutki uboczne, choć niewielkie dolegliwości mogą się pojawić, gdy preparat stosowany jest nieprawidłowo, na przykład w zbyt dużych ilościach albo wiele razy dziennie.

Erogen X wolno brać razem z innymi suplementami, chyba że mają one bardzo podobny skład i wysoką zawartość tych samych składników – może wtedy dojść do przedawkowania. Również gdy organizm jest uczulony na jeden ze składników, na przykład żeń szeń, preparatu nie należy stosować nawet sporadycznie i w małych ilościach, jako że może to wywołać niepożądaną reakcję alergiczną.

Erogen x Cena

Ile Kosztuje Erogen-x ? Regularna cena żelu Erogen X na polskim rynku to 319 złotych, ale bardzo często w ramach promocji można ten suplement zamówić za połowę ceny – 157 zł. Aktualne Promocje znajdziesz pod tym linkiem - tutaj.

erogen x cena

Gdzie można kupić żel ?


Zamówienie można złożyć na stronie producenta i to jest najpewniejsze miejsce, dające gwarancję oryginalności produktu.Koszt wysyłki wliczony jest w cenę produktu.

Leave a Comment:

2 comments
Add Your Reply
error: Content is protected !!