Mensil Opinie – Skład – Efekty I Cena Znanego Leku Na Potencję

mensil

Mensil to środek na potencję zawierający sildenafil, substancję wykorzystywaną powszechnie przy leczeniu zaburzeń erekcji. W przeciwieństwie do silnych leków.

Mensil jest jednak dostępny bez recepty, wyróżnia się także wygodną formułą – to tabletki przypominające gumę do żucia.

Czy jednak jest to środek naprawdę skuteczny w zwalczaniu męskiej niemocy? 

O tym poniżęj....

Mensil

Czym jest sildenafil głowny składnik preparatu?

 

Sildenafil to substancja czynna zawarta w popularnej Viagrze. Od niedawna jest to substancja dostępna bez recepty, nie dziwi więc wysyp leków na potencję zawierających ten składnik – a jednym z nich jest właśnie Mensil.

Czym dokładnie jest ów sildenafil?

 Krótko mówiąc, jest to substancja usprawniająca przepływ krwi. Problemy z erekcją często biorą się z tego, że członek wypełnia się krwią tylko częściowo.

Bo musisz wiedzieć że...

Sildenafil może ten proces poprawić, jednak zadziała tylko wtedy, gdy pojawia się podniecenie seksualne, dlatego nie bierze się go prewencyjnie, a przed planowanym stosunkiem.

Poza tym działa jedynie wtedy, gdy problemy z erekcją mają podłoże psychologiczne albo neurologiczne, a nie gdy zaburzenia wynikają ze schorzeń układu krążenia czy wad anatomicznych penisa.


Przeciwskazania do stosowania

Sildenafil nie jest dla każdego mężczyzny – jego stosowanie jest zabronione przy chorobach serca, chorobach nerek i wątroby, wrzodach żołądka, chorobach oczu, po przebytym zawale serca albo udarze mózgu.

Jakie skutki uboczne mogą wystąpić ?

Jeśli chodzi o skutki uboczne, to po zażyciu Mensilu mogą się pojawić reakcje alergiczne, na przykład czerwona wysypka, prócz tego bóle w klatce piersiowej, uczucie pieczenia na twarzy, bolesne wzwody, napady padaczkowe, nudności i wymioty, pogorszenie wzroku. Wszystkie przeciwwskazania są dokładnie opisane w ulotce.

vigrax promocja najtaniej

Vigrax najtaniej w promocji

Specjalnie dla Naszych użytkowników została przygotowana ograniczona czasowo zniżka od producenta produktu Vigrax:

Odbierz jedno darmowe opakowanie gratis 

+DARMOWA DOSTAWA  =>>KLIKNIJ TUTAJ

Produkt objęty  jest 90 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy w razie braku efektów, zapewnij sobie bezpieczne zakupy

Jaki jest skład Mensilu?

 Sildenafil to główny składnik preparatu. Pod tym względem Mensil nie wyróżnia się niczym szczególnym na rynku, bo ta substancja znajduje się także w wielu innych preparatów do walki z zaburzeniami erekcji.

Dawka sildenafilu to 25 mg. W jednym opakowaniu Mensilu znajdują się dwie tabletki, które należy przyjąć na około 60 minut przed planowanym stosunkiem.

Warto sprawdzić nasze topowe produkty składające się z naturalnych składników które opisaliśmy w tych artykułch:

 - https://powiekszanie-penisa.net/vigrax-cena-gdzie-kupic-viagrax-apteka-sklad/

- https://powiekszanie-penisa.net/eron-plus-opinie-cena/

Działanie preparatu

Mensil działa tak, jak wszystkie leki z tym składnikiem, czyli powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych prącia podczas podniecenia, wskutek czego do ciał jamistych członka napływa większa ilość krwi.

 Erekcja jest wyraźnie mocniejsza i utrzymuje się przez dłuższy czas.

A tu jeszcze reklama, pewnie ją widziałeś bo środek promowany jest w telewizji


 Jak stosować mensil ?

Mensil należy przegryźć i połknąć, dopiero wtedy właściwie zadziała, nie należy jednak przyjmować go w większych ilościach, gdyż to nie ma żadnego wpływu na erekcję.

Poza tym ...

Gdy stosuje się sildenafil zbyt często, organizm przyzwyczaja się do tych dawek i następnym razem jedna tabletka może nie wystarczyć do osiągnięcia erekcji – potrzebne jest zwiększenie dawki, a to już nie jest tak korzystne dla zdrowia.

Czy warto stosować Mensil?

 

Mensil dostępny jest w dyskretnych opakowaniach, jego zakup nie jest więc szczególnie krępujący. Poza tym jest bardzo łatwy w użyciu, bo przyjmuje się go doustnie, bez popijania.


Jest bardzo dobrym rozwiązaniem ‘awaryjnym’, stosowanym sporadycznie, jednak jako środek profilaktyczny już nie spełnia tak dobrze swojej roli jak inne preparaty na potencję.

 

mensil

Opakowanie leku mensil ze strony producenta

Mensil cena

 Jedno opakowanie zawierające dwie tabletki kosztuje tylko 11 złotych. Warto jednak pamiętać, że to wydatek jednorazowy, efekty tabletki ustępują po zakończeniu stosunku i następnym razem znowu trzeba się zaopatrzyć w lek.

 Innymi słowy .... 

Mensil nie usunie całkowicie przyczyn zaburzeń erekcji, a jedynie czasowo je zablokuje. Dla mężczyzn z większymi zaburzeniam erekcji jest po prostu niewystarczający.

Gdzie można kupić Mensil?

 Mensil jest dostępny w większości naziemnych aptek, można też zamówić go w aptekach internetowych, co bez wątpienia jest bardzo wygodną opcją. Sprzedawany jest także na Allegro. Z kosztami wysyłki jego cena sięga około 18 złotych.

eron plus czy mensil

Co zamiast Mensilu?

 Mensil jest skutecznym preparatem i jeśli zaburzenia erekcji są względnie łagodne, można liczyć na widoczną poprawę i brak trudności przy stosunku.

Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniem, które przyniesie poprawę w dłuższej perspektywie, a nie tylko tymczasowo. Tak działa między innymi Eron Plus, który wprawdzie kosztuje więcej, bo aż 179 złotych, za to wystarcza na miesięczną kurację.

I co najważniejsze... 

Usuwa przyczyny zaburzeń erekcji  dlatego po zakończeniu kuracji można już prowadzić normalne życie seksualne, bez dodatkowych wspomagaczy. Eron Plus nie wywołuje też żadnych groźnych skutków ubocznych i można go przyjmować razem z innymi lekami.

Jest też najczęsciej sprzedawanym produktem, sprawdź nasz ranking tutaj - naturalne środki na potencję

[Głosów:4    Średnia:4.5/5]

Leave a Comment:

error: Content is protected !!