Penigen 500 Opinie, Działanie, Skład | Czy działa I Gdzie Kupić

Jak zwykle trzymam rękę na pulsie jeśli chodzi o produkty na powiększanie penisa i ostatnio wpadł mi pod lupę środek o nazwie ..

Penigen 500 - Aktywator penisa - powiem szczerze brzmi świetnie a samo słowo aktywator penisa wzbudziło we mnie wiele ciekawości  aż postanowiłem dogłębnie prześledzić ten preparat, więc czytaj dalej a dowiesz się kilka ciekawostek o produkcie.

No  bo  zwiększyć rozmiar penisa bez bolesnej i bardzo ryzykownej operacji chirurgicznej?

Coraz częściej obiecują to wygodne w użyciu tabletki, z niektórymi z nich takimi jak choćby member xxl można uzyskać bardzo fajne rezultaty, wręcz dzięki nim można osiągnąć niemal taki sam efekt jak za sprawą przerażających zabiegów.

 Penigen 500 to właśnie takie tabletki które mają aktywować twojego penisa,ale czy do końca i jakim sposobem ???


Penigen 500

Penigen 500 ze strony producenta

Co to jest Penigen 500 ? 

Co to za preparat i jak działa?

 Według producenta działa na kilku płaszczyznach. Główny jego cel to powiększenie penisa, ale jednocześnie ma się także poprawić erekcja i ogólna kondycja organizmu.

 Penigen 500 robi to w bardzo prosty sposób, powiększając objętość ciał jamistych penisa, jest to podstawowa zasada działania jak przy innych tabletka jak choćby penisizexl.

Właśnie w ciałach jamistych gromadzi się krew podczas erekcji, a jeśli napłynie jej dużo, członek nie tylko będzie twardszy, ale i wyraźnie większy.

 Penigen500 wykorzystuje ten mechanizm i zgodnie z obietnicą producenta, po zakończeniu kuracji ciała gąbczaste stają się większe, krew intensywniej przez nie przepływa, a osiągnięcie erekcji nie wymaga już tak dużego wysiłku.


Szybkość działania preparatu

Co mówi na ten temat producent ?

Co ciekawe możemy przeczytać że pierwsze symptomy poprawy następują mniej więcej drugiego dnia kuracji – składniki preparatu zaczynają działać na męski organizm. 

Przed upływem pierwszego tygodnia powinna wzrosnąć produkcja testosteronu, zaraz potem zaczyna być odczuwalny wzrost popędu seksualnego. W przeciągu dwóch tygodni ciała jamiste na tyle zwiększą swoją objętość, że większy członek stanie się faktem.

Czy jednak to powiększenie jest naprawdę tak duże, jak obiecuje producent? I czy tak szybkie działanie jest możliwe no niby aktywator penisa no nie ? Jednak jakim sposobem ma go aktywować bo skład do końca mnie nie przekonuje o czym przeczytasz poniżej...

Penigen 500 Skład

Jaki jest skład tabletek ?

 Użytkownicy Penigen 500 często chwalą go za naturalny skład, bo dzięki temu produkt rzadko wywołuje niepożądane reakcje.

Producent zapewnia, że Penigen500 jest bezpieczny, a opinie klientów zdają się to potwierdzać – praktycznie nie odnotowuje się przypadków pogorszenia stanu zdrowia po stosowaniu preparatu,ale czy jest także skuteczny z takim składem? . 


W składzie są prawie same naturalne składniki, o sprawdzonym działaniu:

Na stronie producenta fajnie jest to zrobione i opisane, łacińskie słowa takie jak:

  • Zinc gluconate dihydrate  - tutaj cynk
  • Magnesium Bisglycinate - mowa oczywiście o zwykłym magnezie

Brakuje mi podstawowych składników które posiadają skuteczne tabletki na powiększenie członka takie jak choćby ekstrakt z korzenia żeń-szenia czy też epimedium. 

A oto co możemy znaleźć ze składników  na stronie producenta:

  • magnez, pierwiastek usprawniający działanie mięśni i działający ochronnie na prostatę;
  • selen, pierwiastek odpowiedzialny za prawidłową produkcję męskich hormonów, poprawiający płodność i wzmacniający libido;
  • cynk, jeden z najważniejszych dla zdrowia mężczyzny pierwiastków, odpowiedzialny za wysoki popęd seksualny i wysoki poziom testosteronu;
  • witamina D3, podtrzymująca właściwe stężenie testosteronu, chroniąca gruczoł krokowy przed zmianami nowotworowymi;
  • witamina B6, idealny środek wzmacniający, o pozytywnym wpływie na kondycję psychiczną który jest też w size power
  • L-cysteina, aktywator produkcji glutationu, dzięki czemu tkanki szybciej się regenerują.

Skład nie powala, jednak z dobrych wiadomości to to że: Penigen 500, ze względu na swój naturalny skład i łagodne działanie, dostępny jest bez recepty, można go łączyć z innymi suplementami, a na jego działanie nie ma wpływu ani alkohol, ani papierosy.

Jak stosować, przyjmować kapsułki ?

Obowiązuje tutaj standardowa procedura przyjmujemy jedną tabletkę dwa razy dziennie, najlepiej w trakcie posiłku, lub też po popijając dużą ilością wody.

Ile tabletek znajduje się w opakowaniu i na ile starcza kuracja ?

Kupując jedno opakowanie otrzymujemy 60 tabletek które są miesięczną  kuracją.

Penigen 500  Opinie 

Jakie są opinie i komentarze na temat preparatu  ?

 Niewiele jest głosów potwierdzających bardzo wysoką skuteczność preparatu Penigen 500 Zdecydowana większość klientów to osoby umiarkowanie zadowolone i mimo wszystko trochę rozczarowane, bo produkt nie spełnił wszystkich oczekiwań.

Opinie z forum

Jakie opinie można znaleść na forach internetowych ? Goglując róznego rodzaju fora nie znalazłem wiele komentarzy na temat produkt. O wiele częściej opisywane są inne preparaty na powiększanie penisa, które są bardziej popularne i znane.

Penigen 500 Cena

 Ile kosztują tabletki powiększające penisa ?

Cena tabletek  to jakieś 159 zł , za jedno opakowanie.

Jak i gdzie  kupić Penigen500?

 Produkt dostępny jest wyłącznie w sprzedaży online, na stronie internetowej producenta. Przed złożeniem zamówienia trzeba wypełnić formularz osobowy, następnie wskazuje się ilość opakowań , które planuje się zakupić. W ramach promocji sprzedawca oferuje jedno opakowanie Penigen 500 za darmo.

Czy kupię  penigen 500 w aptece, allegro ?

Produkt  nie jest dostępny w aptece, na allegro też już go nie znajdziesz, mimo że był wcześniej sprzedawany ( aktualizacja na 2020 rok ) 

Lepsza i skuteczniejsza alternatywa dla tego środka

Co oprócz Penigen 500 może pomóc na powiększenie penisa? Konkurencją jest Member XXL, zbierający bardzo dobre oceny i wysoko ceniony przez konsumentów.


 Member XXL też ma naturalny skład, nie wywołuje skutków ubocznych, zapewnia za to wzrost penisa o kilka centymetrów. Member XXL też można zamówić tylko w internecie – cena opakowania to około 106 złotych.

Leave a Comment:

1 comment
Add Your Reply
error: Content is protected !!