Priligy Opinie – Lek Na Przedwczesną Ejakulację O Którym Mogłeś Nie Słyszeć

Priligy


Priligy to preparat do leczenia przedwczesnego wytrysku. Jak zapewnia producent, jego stosowanie może wydłużyć czas stosunku nawet trzykrotnie.

W przeciwieństwie do wielu suplementów dostępnych na rynku,i ​naszych topowych produktów Priligy jest na receptę, można jednak zamówić go przez internet. Zostaje zatem jedno pytanie ...Czy warto?

Co to jest Priligy?

Priligy to nowoczesny lek do leczenia przedwczesnego wytrysku. Jego główny aktywny składnik to dapoksetyna, czyli inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny. Jak pokazują badania kliniczne, substancja ta może wydłużyć czas trwania stosunku o 200 lub 300 procent.

Jakie są dostępne dawki leku na rynku ?

Priligy jest dostępny w dwóch dawkach – 30 oraz 60 mg. Wielkość dawki określana jest przez lekarza w zależności od skali problemu.

Priligy został przygotowany z myślą o mężczyznach, którzy mają bardzo poważny problem z wytryskiem. Lek ten zaleca się osobom, które nie są w stanie kontynuować penetracji dłużej niż dwie minuty. Lek mogą stosować mężczyźni w wieku od 18 do 65 lat.

Jak działa Priligy?


O tym, że dojdzie do wytrysku, decydują impulsy przebiegające pomiędzy mózgiem a układem nerwowym. Za prawidłowy przepływ tych bodźców odpowiada serotonina, ważny neuroprzekaźnik. Jeśli poziom serotoniny nie jest wystarczający, ejakulacja następuje przedwcześnie.

Priligy sprawia, że absorpcja serotoniny jest mniejsza, dzięki czemu poprawia się komunikacja pomiędzy neuronami, a to ułatwia kontrolę nad wytryskiem.

Jak wygląda kuracja Priligy?

Lek przyjmuje się na około jedną do trzech godzin przed planowanym stosunkiem. Każdą dawkę trzeba popić szklanką wody, tak by składniki aktywne zostały w całości zaabsorbowane przez organizm.

Jak prawidłowo stosować lek ...

Kurację zaczyna się od mniejszej dawki 30 mg. Jeśli słabszy lek nie przyniósł spodziewanych efektów, przechodzi się na dawkę 60 mg, ale tylko wtedy, jeśli lekarz tak zalecił.

Warto także pamiętać że....

W ciągu jednej doby wolno przyjąć tylko jedną tabletkę. Nie powinno się też łączyć Priligy z alkoholem, zatem nie jest środek na każdą okazję.

Połączenie Priligy z alkoholem, nawet w małych ilościach, może wywołać zawroty głowy, senność, omdlenia.

Warto Przeczytać:​Climax Control

Priligy Przeciwskazania -Skutki Uboczne


Kiedy nie wolno stosować Priligy?

Priligy nie jest lekiem dla mężczyzn chorych. Nie poleca się też tego preparatu przy depresji oraz innych zaburzeniach psychicznych. Zawsze należy jeszcze zgłosić lekarzowi takie dolegliwości jak:

- zaburzenia erekcji

- epilepsja

- problem z nerkami

- niskie ciśnienie krwi

- stosowanie narkotyków

- jaskra

- problemy z krzepliwością krwi

- choroby układu krążenia

- problemy z wątrobą

- depresja

Część leków nie może być przyjmowana razem z tym lekiem na przedwczesny wytrysk -  dlatego trzeba powiadomić lekarza wydającego receptę o stosowaniu wszystkich medykamentów.

Największe zagrożenie jest przy lekach przeciwbólowych, antydepresantach, lekach nasennych, lekach na choroby serca, środkach przeciwgrzybiczych.

Możliwe skutki uboczne


Lek ten  przeszedł wszystkie wymagane testy, niemniej zawsze podczas kuracji mogą się pojawić niepożądane skutki uboczne.

Najczęściej wymieniane są bóle głowy, nudności oraz spadek samopoczucia.

 

Do rzadziej spotykanych objawów zalicza się spadek libido, suchość w ustach, zaczerwienienie twarzy, uczucie senności, kłopoty z zasypianiem, biegunka, niestrawność, kłopoty z erekcją, podwyższone ciśnienie, zaburzenia widzenia, omdlenia, świąd, zimne poty.Tego typu objawów nie dostaniesz stosując naturalne tabletki na przedwczesny wytrysk

Priligy Opinie

Badania Kliniczne Nad Lekiem

Skuteczność Priligy została potwierdzona w badaniach klinicznych. W testach wzięło udział ponad sześć tysięcy pacjentów cierpiących na przedwczesny wytrysk, ale bez innych zaburzeń seksualnych, na przykład zaburzeń erekcji.

Testom poddano wyłącznie te osoby, które miały stwierdzone problemy z wytryskiem od co najmniej pół roku, a 75 procent ich stosunków kończyło się przed upływem dwóch minut.

Efekty Testów

Z badań wyszło, że Priligy okazało się wyraźnie skuteczniejsze od tabletek placebo. W teście trwającym 24 tygodnie stosowano dwie dawki, 30 mg oraz 60 mg.

 Grupa pierwsza zdołała wydłużyć czas trwania stosunku o około 3,1 min,

grupa druga o 3,5 min. w grupie placebo czas długość współżycia zwiększyła się o około 1,9 min. Większość badanych stwierdziła u siebie pozytywne działanie leku, przy czym poprawę zgłosiło aż 72 procent przyjmujących dawkę 60 mg, podczas gdy osoby stosujące dawkę 30 mg zgłosiły poprawę niecałe 57 procent.

Priligy cena


priligy cena

Ile kosztuje Priligy?

Cena lekarstwa na opóźnienie wytrysku  zależy od dawki oraz ilości tabletek przepisanych przez lekarza. Dokładna cena jest zawsze podawana po weryfikacji zgłoszenia i wystawienia recepty.

W cenie leku Priligy znajduje się od razu cena za konsultację medyczną oraz dostawę kurierską.

Dyskretna przesyłka i dostawa

Przesyłka jest dyskretna, tak że nikt nie domyśli się jej zawartości. Na przesyłkę czeka się zazwyczaj 24 godziny od chwili zaksięgowania wpłaty.

Gdzie można kupić Priligy?


Produkt ten  jest dostępne wyłącznie na receptę, co utrudnia jego zakup.Bezpośredni dostęp od producenta zapewniany jest w przypadku takich produktów jak choćby spermax control .  Przed dokonaniem transakcji konieczna jest konsultacja lekarska, można to jednak zrobić online, korzystając z usług kliniki euroClinix. 

Jak to działą

Pacjent wypełnia po prostu specjalny formularz, który jest weryfikowany przez lekarza. Po jego aprobacie wystawiana jest recepta.


Uważaj na podróbki !!!

Oczywiście w internecie można kupić specyfik  także bez recepty, jednak taka transakcja  w przypadku tego leku nie jest nielegalna, poza tym jest wysokie prawdopodobieństwo, że zakupiony lek nie jest oryginalny.

 Druga rzecz, stosowanie leku bez konsultacji lekarskiej może się zakończyć poważnymi powikłaniami zdrowotnymi.


 Zakupu trzeba dokonywać wyłącznie w serwisach autoryzowanych, posiadających odpowiednie certyfikaty – najważniejsze jest europejskie logo apteczne (biały krzyż na zielonym tle).

Leave a Comment:

error: Content is protected !!