Prostonel na Zdrową Prostatę – Jak Działa ? Opinie, Skład, Cena

prostonel

Prostonel  

Prostonel to rewelacyjny produkt aby mieć zdrową prostatę i pozbyć się takich problemów jak chocby zapalenie prostaty. Jak działa i na jakie efekty możesz liczyć dowiesz się z tego artykułu

Prostata to gruczoł, który bierze udział w produkcji ejakulatu. Odpowiada przede wszystkim za wydzielanie płynu zwiększającego żywotność plemników, ma więc spore znaczenie dla funkcji seksualnych.

Z wiekiem jednak gospodarka hormonalna ulega zmianom, czego efektem jest powiększenie się gruczołu krokowego. To zaś wywołuje liczne dolegliwości. Jak z nimi walczyć? I tutaj z pomocą przychodzi preparat prostonel => OFFICJALNA STRONA

Problemy z prostatą

Zdrowy gruczoł krokowy ma niewielkie rozmiary, przypomina trochę swoim kształtem i wielkością orzech włoski. Gdy spada produkcja męskich hormonów, prostata bardzo często ulega powiększeniu, co wywołuje spory dyskomfort.

 Również w młodszym wieku może dojść do zaburzeń pracy tego ważnego gruczołu – naturalny proces przyspieszony jest na przykład niezdrowym trybem życia albo czynnikami genetycznymi. Zazwyczaj jednak przerost prostaty dotyka mężczyzn po 50 roku życia.

Przerost gruczołu krokowego

Przerost gruczołu krokowego jest w pewnym sensie naturalną konsekwencją starzenia się męskiego organizmu. Z wiekiem zaburza się bowiem cały proces produkcji hormonów, a to one są w większości odpowiedzialne za to, jak funkcjonuje prostata. Przerost może się zacząć już około 35 roku życia, chociaż w tym momencie mężczyźnie nie będą jeszcze dolegały żadne nieprzyjemne objawy.

 Mimo że przerost gruczołu krokowego jest powszechnym schorzeniem, wciąż nie są dokładnie znane przyczyny jego powstawania, choć wiadomo, że przerost prostaty jest ściśle powiązany z wiekiem mężczyzny oraz z poziomem testosteronu w organizmie.

Spadek produkcji hormonów, przyczyną chorób prostaty

Produkcja hormonów odbywa się na linii podwzgórza, przysadki mózgowej, jąder i gruczołu krokowego. Podwzgórze wytwarza LH-RH, czyli hormon, który uwalnia hormon luteinizujący, pod wpływem którego z przysadki uwalnia się właściwy hormon LH. Hormon luteinizujący pobudza z kolei syntezę testosteronu, który wnika do prostaty i tam przekształca się w dihydrotestosteron. Im mężczyzna robi się starszy, tym mniej produkuje się w jego organizmie testosteronu. To zaś oznacza, że zwiększa się przewaga estrogenów.

Takie zaburzenie równowagi hormonalnej powoduje, że zagęszczają się receptory jądrowe. W konsekwencji dochodzi do rozrostu nabłonka prostaty i elementów tkanki łącznej, a więc powiększenia się gruczołu krokowego. Najbardziej na rozrost gruczołu krokowego narażeni są mieszkańcy terenów zanieczyszczonych i osoby z dużą nadwagą, ponieważ zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej wpływa na wzmożoną przemianę androgenów w estrogeny, odpowiedzialne za rozrost gruczołu.

 Przerost prostaty nie musi automatycznie oznaczać nowotworu, ponieważ powstałe w wyniku rozrostu komórki mają prawidłową budowę i wcale nie muszą się z czasem przekształcić w komórki rakowe. Jednak w przypadku większego przerostu prostaty zmiany patologiczne mogą się już pojawić. Sam rozrost gruczołu krokowego nie jest bardzo groźny, bo tak naprawdę szkodliwe dla organizmu są konsekwencje przerostu prostaty. W wyniku powiększenia się gruczołu krokowego dochodzi bowiem do zaburzenia pracy układu moczowego, a to może się zakończyć poważną chorobą nerek. Problem ten powinien być leczony na każdym stadium rozwoju.

Jakie objawy występują ?

  • 1 Cokolwiek wywołuje przerost prostaty, jest to dolegliwość, którą ciężko przeoczyć. Zaczynają się wtedy bardzo częste wizyty w toalecie, oddawaniu moczu towarzyszy pieczenie i ból, a strumień moczu jest bardzo słaby, co utrudnia opróżnienie pęcherza. Dochodzi także do zaburzeń funkcji seksualnych.
  • 2Kłopoty z prostatą wywołuje także stan zapalny, który zwykle ma postać ostrą, a więc silny ból, trudności z osiągnięciem erekcji i bolesność podczas wytrysku, ciągłe parcie na pęcherz i trudności z oddaniem moczu. Tutaj winowajcą są drobnoustroje – można je wyleczyć antybiotykami oraz odpowiednią suplementacją.

Czy warto brać Prostonel?

prostonel

opakowanie prostonel

Ignorowanie jakichkolwiek objawów sugerujących zmiany w funkcjonowaniu prostaty jest bardzo niebezpieczne, ponieważ choroba sama nie ustąpi, a jedynie się pogłębi.

Rozrost prostaty, jeśli się rozpoczął, można zatrzymać bądź cofnąć jedynie lekami jak i dobrymi suplementami na problemy z prostatą, podobnie stan zapalny – bakterie nie znikną z gruczołu krokowego, mogą za to rozprzestrzenić się na cały organizm, powodując przy okazji trwałą bezpłodność mężczyzny.

 Można tego uniknąć, stosując Prostonel. Jest to ziołowy preparat na męskie problemy, bardzo skuteczny i polecany przez lekarzy specjalistów.

 Działa dokładnie na przyczynę dolegliwości, przywracając właściwe funkcjonowanie prostaty i całego układu moczowo-płciowego.

Naturalne Leczenie Prostaty

naturalne leczenie prostaty

Gdy mężczyzna zauważy u siebie pierwsze objawy związane z przerostem prostaty, może w pierwszej kolejności sięgnąć po leczenie naturalne prostaty. Kuracja polega na przyjmowaniu ziołowych preparatów, które usprawniają funkcjonowanie układu moczowo-płciowego oraz wpływają korzystnie na zahamowanie dolegliwości i dalszego rozrostu gruczołu krokowego. 

Czym różni się  leczenie naturalneod konwencjonalnych metod terapii? Sporo tutaj zależy od tego, w jakim stadium rozwoju znajduje się chora prostata. Gdy zmiany są niewielkie, a pacjent zgłosił się do lekarza na samym początku po tym, jak zaobserwował u siebie dolegliwości, leczenie prostaty jest stosunkowo łatwe i mało inwazyjne.

Przerost gruczołu krokowego można zahamować, a ogólne wzmocnienie organizmu wspomoże proces regeneracji uszkodzonych tkanek. Jeśli jednak zmiany chorobowe są już poważniejsze, kuracja lecznicza będzie bardziej agresywna, co wiąże się niestety z pewnymi skutkami ubocznymi. Przyjmowanie silniejszych leków z jednej strony co prawda przyniesie widoczną poprawę, ale będzie się wiązało na przykład z utratą potencji. Właśnie z tego względu tak ważne jest podjęcie leczenia tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zalety Naturalnego leczenia prostaty

Leczenie ziołami ma tą zaletę, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych – wyjątkiem są tylko te sytuacje, w których pacjent ma uczulenie na jeden ze składników przyjmowanego preparatu. Leki roślinne na prostatę są wykonywane po prostu z wyciągów różnych roślin, które wpływają na pracę określonych narządów.

Zioła są powszechnie uznawane za specyfiki w pełni bezpieczne, choć oczywiście i zioła można przedawkować, dlatego nie powinno się przyjmować większych dawek leków niż te wskazane na opakowaniu przez producenta – o bezpieczne i skuteczne dawkowanie leków ziołowych można też zapytać swojego lekarza, ponieważ wielu z nich przepisuje takie preparaty niektórym pacjentom.

Warto jednak przy tym pamiętać, że stosowanie leków, które zmniejszają dolegliwości związane z prostatą mogą działać wyłącznie objawowo, a więc będą redukować same dolegliwości bez usuwania pierwotnej przyczyny występowania kłopotów z prostatą

Jak działają zioła na prostatę ?

Środki roślinne na prostatę łagodzą ból w okolicach moszny oraz eliminują trudności z oddawaniem moczu. Dzięki ziołowym preparatom zmniejsza się obrzęk prostaty, a w cewce moczowej odkładają się mniejsze ilości zalegającego moczu. Zioła mają także działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, spada więc ryzyko złapania jakiejś infekcji dodatkowo zagrażającej kondycji zdrowotnej układu moczowego.

Co jest bardzo ważne, naturalne leki ziołowe nie wpływają w żaden sposób na życie seksualne (nie powodują spadku libido ani nie wywołują impotencji), nie wywołują uczulenia ani innych skutków ubocznych. Leki ziołowe można kupić w aptece albo zamówić przez internet, a do ich kupna nie jest potrzebna recepta od lekarza

A jak wyglądają inne sposoby leczenia prostaty? 

Środki przepisywane przez lekarza mają za zadanie blokować zakończenia nerwowe w mięśniach obejmujących dolne drogi moczowe. Gdy mięśnie są rozluźnione, zmniejsza się nacisk na cewkę moczową, a więc nie ma już trudności z oddawaniem moczu i innymi nieprzyjemnymi dolegliwościami z tym związanymi.

Tego typu leki nie powodują spadku libido ani zaburzeń potencji, mogą jednak wywoływać bóle i zawroty głowy oraz spadki ciśnienia krwi, co może wpływać na pogorszenie samopoczucia. Trzecią grupą leków stosowanych w schorzeniach prostaty są leki hormonalne. Blokują one wpływ androgenów na prostatę, faktycznie zmniejszają rozmiar gruczołu krokowego, ułatwiają normalne oddawanie moczu i redukują ból. Ich wadą jest jednak wysoka cena, a przede wszystkim negatywny wpływ na libido i potencję.

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest stosowanie terapii łączonych, czyli takich, gdzie oprócz leków hormonalnych przyjmuje się również preparaty ziołowe.Naturalne leki na potencję nie są też bardzo drogie i w zasadzie każdego stać na taką ziołową kurację wspomagającą prostatę.

Jaki skład ma Prostonel?

  • Serenoa repens. To jagody, z których pozyskuje się cenny olej bogaty w kwasy tłuszczowe. Stosowanie tego składnika pomaga zatrzymać rozrost prostaty, dzięki czemu kończą się trudności z oddawaniem moczu. Skuteczny afrodyzjak, po którego chętnie sięgają rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej.
  • Buzdyganek naziemny. Zioło rosnące w Azji, Afryce, Australii i niektórych rejonach Europy. Zawiera mnóstwo fitosteroli, saponin, alkaloidów, flawonoidów. Zwiększa libido i wzmacnia erekcję, usprawnia działanie prostaty.
  • Wierzbownica drobnokwiatowa. Zioło o właściwościach leczniczych, stosowane powszechnie jako naturalny lek na stany zapalne układu moczowego. Źródło lecytyny i mirycetyny, które eliminują ból prostaty, poprawiają oddawanie moczu, działają wzmacniająco na nerki.
  • Chlorek magnezu. Pierwiastek, który ma ogromny wpływ na prawidłowy przepływ krwi do narządów rodnych mężczyzny, działa ochronnie na prostatę i przyczynia się do poprawy funkcji seksualnych.

Czy Prostonel pomaga na problemy z prostatą?

Doświadczenia wielu klientów pokazują, że Prostonelfaktycznie pomaga przezwyciężyć problemy z prostatą. Nie męczy już ciągła potrzeba oddawania moczu, a korzystanie z toalety nie wiąże się z nieprzyjemnymi niedogodnościami. Poprawia się życie seksualne.

Na pierwsze efekty zmian czeka się zwykle kilka dni, choć oczywiście, dokładny czas działania preparatu zależy od indywidualnych predyspozycji zdrowotnych mężczyzny. I co ważne, po zakończeniu kuracji nie dochodzi do nawrotów, niemniej producent zaleca kontynuowanie suplementacji w ramach profilaktyki.

Warto Przeczytać:Tabletki Reprostal Opinie

Jak stosować Prostonel?

 Kuracja nie jest skomplikowana i każdy mężczyzna może ją przeprowadzić samodzielnie, w domowym zaciszu.

 Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to stosowanie zalecanych przez producenta dawek, oraz pilnowanie, by każdego dnia przyjąć suplement – regularne przyjmowanie Prostonel jest bardzo ważne dla końcowych wyników.

 

Prostonel ma postać tabletek  które bierzemy tuż przed posiłkiem popijająć duża ilością wody

 Po dwóch miesiącach można uznać kurację za skończoną, jeśli jednak objawy nie ustąpiły całkowicie, suplementację należy wydłużyć. Również mężczyźni, którym zależy na profilaktycznej ochronie prostaty, mogą przyjmować Prostonel  przez kilka miesięcy bez przerwy.

Jak zawsze, najwięcej o jakości danego suplementu mówi ocena klientów. Jeśli chodzi o Prostonel, to komentarze są przeważnie pozytywne i potwierdzają to, co obiecuje producent.

 Mężczyźni wypowiadający się na forum podkreślają, że dzięki kroplom Prostonel skończyły się bóle przy oddawaniu moczu i nie ma już potrzeby wstawać kilka razy na noc do łazienki.

Gruczoł krokowy nieco się zmniejszył, powróciła też dawna sprawność seksualna.

Prostonel – co mówią klienci?

Prostonel Cena

Ile Kosztuje Prostonel ? Jedno opakowanie prostonel to koszt 137 zł jest to cena promocyjna, którą uzyskasz klikająć w link poniżej.

prostonel

Gdzie można kupić,zamówic prostonel?

Prostonel nie jest sprzedawany w aptekach. Ciężko też znaleźć go w sklepach internetowych, choć takie oferty też się zdarzają – często jednak są to podróbki, na które trzeba bardzo uważać.

 

Jedynym legalnym miejscem na złożenie zamówienia jest strona internetowa producenta. Tam wypełnia się stosowny formularz, wybiera sposób płatności i potem wystarczy już poczekać na przesyłkę.

Każda paczka ma dyskretne opakowanie, które nie zdradza zawartości.

 

Zaawansowane Choroby Prostaty

Rak prostaty

Rak prostaty to drugi w kolejce „zabójca” mężczyzn – większą śmiertelność wywołuje wśród płci męskiej tylko rak płuc. Współczesna medycyna nie jest na szczęście już tak bezradna jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu co wcale nie musi oznaczać, że pacjent na pewno przegra walkę z tym nowotworem.Rak prostaty , jeśli będziedpowiednio wcześnie wykryty, może zostać całkowicie wyleczony.

Tu jednak pojawia się problem – nowotwór gruczołu krokowego przez bardzo długi czas nie daje żadnych widocznych objawów, dlatego wykrywa się go zazwyczaj na znacznie bardziej zaawansowanym poziomie rozwoju, stąd właśnie taka duża śmiertelność na tą chorobę. Rak prostaty może powodować przerzuty do innych części organizmu, a pierwsze w kolejności są najczęściej tkanki kostne. Natomiast rak gruczołu krokowego nie jest wynikiem przerzutów nowotworu atakującego inny organ, dlatego nazywa się rakiem pierwotnym stercza – innymi słowy, rak gruczołu krokowego rozwija się dokładnie w tkankach prostaty. Nowotwór prostaty może się pojawić u mężczyzn z tak zwanej grupy podwyższonego ryzyka, czyli u mężczyzn, którzy mają bliskich krewnych chorujących na ten typ raka.

Nie bez znaczenia jest także jakość życia mężczyzny, a więc rodzaj diety, stosowanie używek, uprawianie sportu, częstotliwość współżycia, miejsce zamieszkania. Jednak do tej pory naukowcom nie udało się określić jednoznacznych powiązań między konkretnymi czynnikami a występowaniem raka prostaty. Najbardziej oczywistym związkiem jest wiek pacjentów, ponieważ nowotwór prostaty dotyka przede wszystkim starszych mężczyzn, którzy ukończyli przynajmniej 40 rok życia.

Według statyk, prawie 80 procent 80-letnich mężczyzn choruje na raka prostaty. Zdarza się także, że rak stercza będzie w stanie uśpionym trwał przez długie lata i nawet w podeszłym wieku nie dojdzie do rozwoju tej choroby, a przynajmniej nie na tyle, aby stała się ona bezpośrednią przyczyną śmierci pacjenta. Najważniejszą bronią przed rozwojem tej groźnej choroby jest przede wszystkim profilaktyka. Aby rak prostaty został wcześnie zdiagnozowany, konieczne są powtarzane każdego roku badania pod kątem raka prostaty.

Leczenie Raka Prostaty

Nie będę sie tutaj rozpisywał i odsyłam do filmu na ten temat który wiele wyjaśni. Jest to pierwszy z seri 3 filmów, kolejne znajdziecie na tym samym kanale .

Cztery stadia raka prostaty

1.

Rak Prostaty występuje w czterech stadiach rozwoju. O stadium A mówimy wtedy, gdy rak został odkryty niejako przez przypadek, ponieważ pacjent nie odczuwał przed postawieniem diagnozy żadnych dolegliwości, a komórki rakowe odkryto podczas zabiegu chirurgicznego gruczolaka prostaty. W stadium A jest niemal zawsze całkowicie uleczalny i nie dochodzi do późniejszych nawrotów

2.

W stadium B wyczuwany jest podczas badania per rectum. W tym przypadku pacjent również nie odczuwa żadnych dolegliwości, które mogłyby wskazywać na rozwój groźnej choroby. Rak w tym stadium również jest uleczalny, dlatego właśnie tak istotne są regularne badania kontrolne wykonywane przez urologa. Guz na prostacie wyczuwalny jest palcem, a dla potwierdzenia tej diagnozy przeprowadza się dodatkowe badania, czyli poziom stężenia PSA, zdjęcie rtg, USG, scyntygrafię kości, stężenie kwaśnej fosfatazy sterczowej. Leczenie polega zazwyczaj na wycięciu gruczołu krokowego, a w niektórych przypadkach usuwane są także sąsiadujące z prostatą węzły chłonne

3.

Rak gruczołu krokowego w stadium C oznacza, że prostata niemal w całości została zaatakowana przez nowotwór. Mimo większej rozległości nowotworu, pacjent wciąż nie odczuwa, że w organizmie dzieje się coś niedobrego i znowu jedynym sposobem na stwierdzenie, że prostatę zaatakował rak, jest rutynowe kontrolne badanie lekarskie. Rak w stadium C ma już mniejsze szanse na całkowite wyleczenie, zwłaszcza jeśli komórki rakowe zaatakowały inne części ciała. W leczeniu raka prostaty w stadium C stosuje się leczenie hormonalne albo naświetlanie. Ostatnie stadium raka prostaty to stadium

4.

Ostatnie stadium raka prostaty to stadium D. Na tym etapie nowotwór gruczołu krokowego wykroczył już poza torebkę stercza i to właśnie te inne, zaatakowane przez raka narządy sygnalizują o postępie choroby, ponieważ sam rak prostaty wciąż może nie wywoływać większych dolegliwości. Zwykle tym organem, który zostaje zajęty przez komórki rakowe, są kości. Zaatakowany kościec wywołuje silne bóle i to właśnie one powodują, że chory udaje się do lekarza. Generalnie rak prostaty w tym stadium jest nieuleczalny i zostaje tylko leczenie paliatywne.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.