Spankadoo Opinie I Cena Sztuczna Wagina

spankadoo opinie i cena

Spankadoo opinie i cena

Kilka słów wstępu, jeśli chodzi o  zabawkę jaką jest spankadoo, w skrócie jest to masturbator czy też sztuczna wagina który może się okazać bardzo przydatny dla wielu mężczyzn o jego zaletach i używaniu opowiem wam trochę później.

Sama nazwa produktu wydaje się trochę dziwna i nie łatwa do zapamiętania jednak gdy użyjesz tej zabawki uwierz mi że nazwa utknie ci w głowie.

Opinie o spankadoo

spankadoo opinie i cena
Jest to nowy produkt na naszym rynku więc ciężko wskazać jakieś konkretne opinie czy też komentarze na jego temat. Istnieje jednak na rynku masturbator o nazwie flashlight który zagościł w Polsce już parę lat temu, i moim skromnym zdaniem jest także fajną zabawką. 


Sztuczna wagina Spankadoo

W miarę jak produkt będzie się stawał bardziej popularny i jego sprzedaż wzrośnie, automatycznie będzie można znaleźć wiele opinii o spankadoo w interencie. Oczywiście zasada pozostaje ta sama co opisywałem w innych artykułach.

Czyli używamy naszego kochanego google ,jako wyszukiwarki i wpisujemy takie frazy jak " spankadoo opinie, spankadoo komentarze czy też nawet spankadoo forum". To są trzy główne frazy które mogą przynieść najlepsze rezultaty z opiniami o produkcie. Nie rzadko można zobaczyć wypowiedzi na forum innych użytkowników czy też zadać pytanie tym którzy zakupili i użyli masturabatora.

Spankadoo zalety:

Pora napisać małe co nieco na temat zalet, czy też co użytkownik może zyskać dzięki spankadoo:

  • wykonany jest z elastycznego i wygodnego materiału, który do złudzenia przypomina ludzką skórę
  • tutaj mamy dobrą wiadomość dla alergików, gdyż nie wywołuje alergii
  • zbudowany jest z różnego kształtu wypustek, co zwiększa doznania
  • dodatkowym atutem jest to że może być stosowany w wannie czy pod wodą
  • dopasowuje się do każdego penisa - jeśli chodzi o długość i kształt
  • jest także wyposażony w dyskretne opakowanie które chroni go przed różnego rodzaju uszkodzeniami, po zapakowaniu do złudzenia przypomina latarkę

Jak widzisz spankadoo ma wiele zalet i atutów, już wiesz dlaczego ten a nie inna sztuczna wagina  jest właśnie dla ciebie.

Spankadoo Cena

Należało by wspomnieć także o cenie produktu, a więc ta zabawka to koszt około 189zł plus oczywiście koszty przesyłki, dodatkowo można zaopatrzyć się w żel tej samej firmy który ułatwi jak i wspomoże doznania podczas zabawy.


[Głosów: 1   Average: 5/5]

Leave a Comment: