Super Orgasm Stop -Żel Poznaj jego Skład I Opinie ( Czy Naprawdę Działa )

super orgazm stop cena

Super orgasm stop

Jest coraz więcej sposobów radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem, mamy różne tabletki na opóźnienie wytrysku jednak nie każda z tych metod przynosi spodziewane efekty. 

Poznaj Nasz Ranking I Opóźnij wytrysk nawet o 30 min  SPRAWDŹ SAM

Jak to wygląda w przypadku suplementu Super Orgasm Stop? To produkt, który ma pomóc w odzyskaniu kontroli nad swoim ciałem, a jego przewaga polega na tym, że Super Orgasm Stop działa dwutorowo. Co to znaczy ?

O tym napiszę poniżej….

Spis Treści

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Szukając produktu na wydłużenie stosunku warto wpierw zadać sobie pytanie, czym w ogóle jest ta przykra dolegliwość? Szybki orgazm przytrafia się każdemu mężczyźnie i nie ma w tym niczego złego, takie reakcje są naturalne.

Co innego jednak, gdy nad orgazmem nie daje się zapanować prawie zawsze i zdecydowana większość stosunków kończy się bardzo szybko. W takich przypadkach szybka interwencja może uratować przed pogłębieniem problemu.

super orgasm stop tabletki

Przedwczesny wytrysk można leczyć lekami na receptę , a jeśli stan nie jest poważny, wystarczyć mogą suplementy bez recepty.

Poleca się także dodatkowo ćwiczenia masturbacyjne, dzięki którym stopniowo mężczyzna uczy się odzyskiwać kontrolę nad własnym pożądaniem.

Jeśli zaś przyczyny leżą w głowie, kluczem do sukcesu okazać się może fachowa psychoterapia.

Co daje stosowanie Super Orgasm Stop?

Producent zapewnia, że jego produkt może przynieść wyraźną poprawę, ponieważ Super Orgasm Stop to suplement o podwójnym działaniu.

Jest to tak naprawdę zestaw suplementów, bo mamy i tabletki na ogólną poprawę funkcjonowania układu nerwowego, jak i żel do stosowania przed stosunkiem.

Podobnie jak z produktem orgasm control gdzie mamy pełną gamę czy też zestaw żel, krem i tabletki na opóźnienie wytrysku.

Korzyści płynące z korzystania z żelu super orgazm stop

Jak podaje producent, żel przyjemnie schładza członka, przez co jest on trochę mniej wrażliwy na dotyk, ale doznania seksualne są w dalszym ciągu wyraźnie odczuwalne.

Takie rozwiązanie może się okazać bardzo korzystne, bo regularna suplementacja dostarcza ważnych składników usprawniających funkcje seksualne, podczas gdy żel działa dokładnie wtedy, gdy jest potrzebna większa kontrola.

 Taki łączony system suplementacji rzeczywiście bywa skuteczny, choć w niektórych przypadkach na poprawę trzeba poczekać przynajmniej kilka tygodni, a czasami suplementy trzeba łączyć z innymi metodami, jak ćwiczenia czy psychoterapia.

Super Orgazm Skład

Składniki Super Orgasm Stop

Według producenta, skład Super Orgasm Stop jest w stu procentach bezpieczny i neutralny dla zdrowia.

Nawet bardzo długie stosowanie Super Orgasm Stop nie powinno zaszkodzić, przeciwwskazaniem może być jednak uczulenie na któryś ze składników tabletek bądź żelu.

Co to za składniki?

  • Najważniejszy składnik Super Orgasm Stop to wyciąg z owsa. Jest to roślina o znanych właściwościach leczniczych, ceniona przede wszystkim za to, że pomaga przy różnych zaburzeniach natury psychicznej, jak depresja czy spadek nastroju.
  • Owies wspiera układ nerwowy, dzięki czemu bodźce seksualne są prawidłowo przetwarzane i to właśnie pomaga uniknąć przedwczesnych wytrysków. Dodatkowo, wyciąg z owsa ma wpływ na prawidłową produkcję testosteronu, który również ma znaczenie przy wytrysku.
  • Drugi składnik to sarsaparilla, nazywana także kolcoroślem lekarskim. Jest to składnik pojawiający się w niemal każdym suplemencie na męskie problemy, i nic dziwnego, bo to afrodyzjak dobrze znany od wielu wieków, oraz bardzo skuteczny środek wzmacniający dla mężczyzn. Poleca się go między innymi przy problemach z erekcją, jak i przy przedwczesnych wytryskach, może mieć też wpływ na jakość spermy
  • Jest jeszcze kilka produktów o których warto wiedzieć, po pełną liste odsyłam na stronę producenta, gdzie zapoznacie się z dokładnymi proporcjami składników.

Jak prawidłowo stosować Super Orgasm Stop?

Żel Super Orgasm Stop stosuje się tylko wtedy, gdy w planach jest seks.

Jest to środek chwilowo znieczulający i osłabiający wrażliwość członka na bodźce – po aplikacji odczuwalne jest przyjemne ochłodzenie, ale przyjemność z seksu w dalszym ciągu jest odczuwalna.

Jak nakładać żel na penisa ? 

Żel aplikuje się w niewielkich ilościach, dokładnie wmasowując go w skórę członka. Nadmierna ilość żelu może wywołać reakcję alergiczną, nie powinno się też powtarzać aplikacji żelu zbyt często w trakcie jednej doby.

Stosowanie żelu można łączyć z antykoncepcją, w tym również z prezerwatywami – składniki żelu nie niszczą lateksowej powierzchni ani nie osłabiają właściwości ochronnych prezerwatywy.

A co jeśli chodzi o tabletki, jak je przyjmujemy ?

Tabletki przyjmuje się codziennie, po dwie na dobę, i to również wtedy, gdy nie prowadzi się życia seksualnego.

 Regularność w przypadku tabletek jest bardzo ważna, bo zadziałają one dopiero wtedy, gdy składniki zostaną dostarczone w określonych dawkach przez określony czas – minimalny okres kuracji to jeden miesiąc.

Super Orgasm Stop Cena

super orgasm stop cena

Zestaw złożony z tabletek oraz żelu kosztuje około 118,50 złotych. Jest to cena za jeden miesiąc kuracji, w przypadku dłuższej suplementacji można liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze stawki, jeśli producent zaoferuje korzystną promocję. Do ceny suplementu doliczany jest jeszcze koszt wysyłki.

Gdzie zamawiamy żel i tabletki opóźniające orgasm ?

Super Orgasm Stop należy zamawiać na stronie internetowej producenta, gdzie stawki są najniższe, a wszystkie sprzedawane produkty są oryginalne.

Zamówienie składa się przez formularz albo dzwoniąc pod wskazany numer telefonu.

Należy uważać na podróbki, które często sprzedawane są na popularnych serwisach aukcyjnych.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.