• You are here:
  • Home »
  • Porady »

Złamany penis – Jak wygląda złamany penis I czy wogóle jest to możliwe ?

złamany penis
[Głosów: 0   Average: 0/5]

 

Zanim zacznę pisać o złamanym penisie, nachodzi mnie jedno podstawowe pytanie.

Czy penisa może się złamać?

Mam nadzieje że jasne jest dla wszystkich że penis nie ma żadnych kości jest zbudowany z tkanki (dla pewności odsyłam do  – budowa penisa). Więc jak może się złamać? Otóż dochodzi do przerwaniem tkanek. Zdarzeniu zazwyczaj towarzyszy trzask i natychmiastowa utrata erekcji. Penis przypomina bumerang i trzeba go natychmiast zszyć, zanim znów będzie przydatny.

Złamany penis

złamany penisNie ma co się bać statystyki pokazują, że tylko kilka osób rocznie ma do czynienia ze złamanym penisem.Zobaczmy  co więcej na ten temat piszą w wikpedii.

Złamanie prącia – rzadka forma urazu prącia polegająca na przerwaniu ciągłości błony białawej ciała jamistego w trakcie wzwodu członka. Urazowi towarzyszy najczęściej silny ból, obrzęk powodujący ugięcie oraz możliwy jest do usłyszenia charakterystyczny trzask pękających naczyń – stąd też popularnie przytoczona “złamania”.

Najskuteczniejsze tabletki powiększające, sprawdź: Member xxl

Jakie są objawy złamanego penisa* występuje zawsze w czasie erekcji
* odczuwalny silny ból
* słyszalny “trzask”
* natychmiastowy zanik erekcji
* bardzo szybko tworzący się krwiak
* złamane penisa przybiera charakterystyczny, kształt, odginając się w kierunku przeciwnym do miejsca przerwania otoczki białawej
* urazowi temu może towarzyszyć uszkodzenie cewki moczowej.

Złamanie penisa występuje bardzo rzadko ale i tak radzę unikać go z daleka. Jak widzisz może to być bolesne i kosztować trochę zdrowia. Pierwsza pomoc w takich przypadkach to – operacja w trybie nagłym.