Przedwczesny Wytrysk Leki Bez Recepty I Tabletki Na Przedłużenie Stosunku

Ranking Najlepszych Produktów Na Przedwczesny Wytrysk

Ponad jedna czwarta mężczyzn cierpi z powodu przedwczesnego wytrysku. Jest to więc dość powszechny problem, dotykający mężczyzn w różnym wieku.

Walka z tą przypadłością nie jest łatwa, zresztą wielu mężczyzn nie zgłasza się po pomoc ze wstydu albo bagatelizując swój kłopot. A to błąd, bo im szybciej zaczniemy działać, tym prędzej uporamy się z tą nieprzyjemną przypadłością.

Czekanie, aż problem sam się rozwiąże, nie ma sensu. Już dzisiaj można się cieszyć udanym seksem, wystarczy jedynie skorzystać z jednego z preparatów czy też tabletek na przedłużenie stosunku bez recepty.

1

Climax Control

tabletki orgasm control cena

Climax Control jest to  produkt który od kilku lat stoi w czołówce leków na opóźnienie wytrysku bez recepty.

Są to tabletki których głównymi składnikami są specjalnie wyselekcjonowane zioła i naturalne składniki, dzięki czemu produkt jest całkowicie bezpieczny i nie ma skutków ubocznych.

 

Jedynym minusem tabletek climax control jest to że jest dostępny tylko na stronie producenta.Nie kupisz go w aptece czy żadnym stacjonarnym sklepie.

Oczywiście zapraszamy do zapoznania się z recenzją produktu przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji zakupowej. Kliknij w baner poniżej i zostaniesz przeniesiony do artykułu.

2

Spermax Control

spermax control

Spermax Control są tabletkami które  mimo krótszego stażu na rynku niż inne tego typu jak choćby orgasm control, zdobyły sobie zaufanie a ich sprzedaż znacznie zwiększyła się na rynku.

Jeśli chodzi o działanie to wiadomo że głownym celem spermax control jest wydłużenie stosunku płciowego z czego bardzo dobrze się wywiązuje.

Jeśli chodzi o dokładne informacje dotyczące składu i konkretnego działania to odsyłam do naszej recenzji produktu, którą znajdziesz klikając w poniższy box.

3

Orgasm Control

tabletki orgasm control cena

Orgasm Control jest to pełna rodzina produktów i tabletki na przedłużenie stosunku bez recepty. Jest to znany na rynku i doceniony produkt, którego główną cechą jest skuteczność.

Dodatkowym atutem jest fakt że sprzedawany jest przez największego dystrybutora któremu można ufać, mówimy oczywiście o sklepie internetowym intymność.

Ma on także swoje fizyczne placówki na terenie Polski.Więc dla tych którzy nie do końca przekonani są do zakupów online – odsyłam do strony producenta TUTAJ.

​Wszystkie produkty z tej serii opisaliśmy w jednym z naszych artykułów który znajdziesz klikając w link poniżej

4

Super Orgasm Stop

super orgasm stop

Super orgasm stop – jest to żel którego zadanie jest opóźnienie przedwczesnego wytrysku, wydłuża stosunek i zwiększa kontrolę dzięki czemu czujemy się pewniej a seks jest po prostu lepszy bez dodatkowych zmartwień i czarnych myśli.

 Więcej informacji o produkcje znajduje się na stronie producenta.

Zapraszamy także do przeczytania naszej recenzji, wystarczy że klikniesz w poniższy przyciska a zostaniesz przeniesiony do pełnej recenzji.

Co jeszcze musisz wiedzieć o przedwczesnym wytrysku, poniżej przedstawiam najczęsciej zadawane pytania i odpowiedzi z tym związane.

Kiedy mówimy o przedwczesnym wytrysku?

Długo czy krótko – to wrażenie subiektywne, zwykle jednak da się powiedzieć, czy seks trwał dokładnie tyle, by obu stronom sprawić prawdziwą przyjemność.

 Według seksuologów, graniczną wartością są dwie minuty i jeśli stosunek standardowo trwa właśnie mniej więcej tyle, podejmowane jest leczenie. 

Jeśli zaś seks trwa krótko, ale jest to więcej niż dwie minuty, zaleca się na początek leki bez recepty lub popularne suplementy na wydłużenie stosunku.

Skąd się bierze przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk bardzo często ma podłoże psychologiczne.

 Może być wynikiem nieprzyjemnych doświadczeń z młodości, na przykład przyłapania podczas masturbacji, bywa też wynikiem molestowania seksualnego albo krępujących doświadczeń seksualnych z płcią przeciwną.

Dość często przedwczesny wytrysk jest konsekwencją uporczywej masturbacji, która nakierowana jest na bardzo szybkie osiągnięcie orgazmu.

Niska samoocena, kompleksy, brak doświadczenia czy trudności w nawiązywaniu kontaktów z kobietami to kolejne czynniki, które mogą wywoływać przedwczesny wytrysk.

Są także choroby, których jednym z objawów jest właśnie bardzo krótka erekcja i wytrysk przed czasem. Zazwyczaj taki objaw towarzyszy: cukrzycy, stawrdnieniu rozsianemu ,nadciśnienie i choroby serca, prostata niedoczynność tarczycy

Dlaczego Przedwczesny wytrysk często występuje  w młodym wieku ?

Bardzo młodzi mężczyźni notorycznie miewają problemy z przedwczesnym wytryskiem i najczęściej nie jest to nic groźnego.

W młodym wieku popęd seksualny jest bardzo silny, a brak doświadczenia utrudnia kontrolę nad własnym ciałem i jego reakcjami, z czasem jednak mężczyzna nabiera wprawy w tych sprawach i coraz łatwiej jest utrzymać odpowiednie tempo stosunku oraz czas jego trwania.

Należy też w tym czasie uważać na styl masturbacji – lepiej nie dążyć za każdym razem do szybkiego orgazmu, ponieważ ciało może się do tego tak przyzwyczaić, że podczas seksu z partnerką do wytrysku także będzie dochodzić w kilka minut.

 Kiedy problemy wieku młodzieńczego nie przestaną ustępować wraz z doświadczeniem, wskazana jest wizyta u specjalisty, który oceni skalę problemu z erekcją i wytryskiem

Jak można wyleczyć przedwczesny wytrysk?

Na początek pomocne okazać się mogą  leki bez recepty. Jeśli one nie pomagają, stosuje się leki na receptę, przepisywane przez lekarza.

 Przy zaburzeniach natury psychologicznej warto dodatkowo zgłosić się do psychoterapeuty i połączyć terapię z lekami, co zwykle bardzo przyspiesza dochodzenie do formy.

Kiedy sytuacja jest bardzo trudna i mimo długotrwałego leczenia nie widać żadnej poprawy, stosuje się leczenie operacyjne.

Jest to metoda skuteczna, ale obarczona sporym ryzykiem, dlatego stosuje się ją tylko w ostateczności. Operacja wiąże się z redukcją wrażliwości nerwowej na bodźce seksualne.

Jakie inne metody mogę zastosować aby opóźnić wytrysk ?

Prezerwatywy i żele na wydłużenie stosunku

Inne metody na walkę z przedwczesnym wytryskiem to specjalne prezerwatywy oraz żele. Są one przygotowane w taki sposób, że osłabiają trochę doznania seksualne.

Jest to metoda dość skuteczna, bo rzeczywiście łatwo wtedy zapanować nad orgazmem, ma to jednak ten minus, że przyjemność z seksu jest mniejsza niż zazwyczaj. 

Są to więc raczej środki doraźne, które mogą na początku wspierać suplementację, jednak na dłuższą metę mogą się okazać zbyt uciążliwe.

Mniejsze napięcie przed stosunkiem

Silne podniecenie sprawia, że ciężko zapanować nad ciałem podczas stosunku, co kończy się ostatecznie zbyt szybkim finałem.

Polecaną metodą w takich przypadkach jest obok leków i prezerwatyw masturbacja przed zbliżeniem – po rozładowaniu napięcia do kolejnego orgazmu będzie się dochodzić trochę dłużej.

Jeśli jednak przedwczesny wytrysk idzie w parze z problemami z erekcją, nie jest to dobra metoda, bo do planowanego zbliżenia może już w ogóle nie dojść.

Wpływ strsu na długość stosunku

Warto też popracować nad tymi czynnikami, które wywołują stres u mężczyzny. Większe doświadczenie w seksie i poprawa kontaktów z kobietami sporo zmienia, a jeśli ciężko jest dokonać tego samodzielnie, zawsze można zgłosić się po pomoc do specjalisty

. Warto także ograniczyć stres w życiu codziennym, bo frustrująca praca oraz inne problemy zwykle odbijają się na życiu seksualnym.