Golenie Penisa: 4 Powody Dla Których Warto Golić Miejsca Intymne

golenie penisa

Depilacja części intymnych u kobiet jest dzisiaj niemal standardem i zdecydowana większość kobiet uważa pozbywanie się choć części włosów z okolic narządów płciowych za normalną część higieny ciała. W przypadku mężczyzn nie jest już tak oczywistą sprawą, a mężczyźni depilujący części intymne są zdecydowanie w mniejszości, przynajmniej do tej pory.

Golenie penisa

jest dość kłopotliwym zajęciem zwłaszcza u tych mężczyzn, którzy mają bardzo silne owłosienie ciała – dotyczy to głównie brunetów, o ciemnej karnacji ciała. Jednak dla większości kobiet depilacja również jest mało przyjemnym zajęciem, dlaczego by więc nie namówić swojego partnera na golenie penisa ?

Co zyskasz goląc swojego penisa ?

Korzyści z takiego zabiegu w przypadku mężczyzn jest całkiem sporo.

Najskuteczniejszy Preparat Na Powiększanie Penisa Sprawdź Opinie:

➦Member XXL Opinie

1

Po pierwsze, wygolenie okolic narządów płciowych sprzyja zachowaniu większej higieny, ponieważ drobnoustroje nie mają się o co „zaczepić”.

2

Po drugie, wydepilowane części intymne znacznie mniej się pocą, co odczuwalne jest zwłaszcza podczas upałów albo wtedy, gdy mężczyźni ubierają się zbyt ciepło.

„Chłodniejsza” temperatura w okolicach penisa i jąder to także większe bezpieczeństwo dla plemników, które nie znoszą przegrzania, ponieważ tracą wtedy swoją zdolność do zapłodnienia komórki jajowej.

3

Po trzecie, wygolony penis wygląda dużo bardziej estetycznie niż kępka gęstych włosów wyrastających chaotycznie w każdą stronę, a podczas seksu partnerka nie musi się obawiać, że włosy łonowe jej mężczyzny znajdą się nagle gdzieś na jej ciele w najmniej oczekiwanym momencie.

4

Po czwarte, co szczególnie powinno zachęcić panów do tego zabiegu kosmetycznego,golenie penisa sprawia, że wydaje się on optycznie trochę większy – włosy łonowe przy nasadzie penisa zabierają bowiem wizualnie niewielką część długości penisa, która pozostaje ukryta pod gąszczem włosów. Po wygoleniu członka i jąder całość wygląda bardziej okazale i znacznie ładniej. 

Golenie miejsc intymnych wady

1

Niestety depilacja miejsc intymnych nie jest pozbawione pewnych wad. Z pewnością na początku przygody z depilacją mężczyzna będzie odczuwał spory dyskomfort wtedy, gdy włoski łonowe zaczną odrastać. Skóra, przez długie lata nieprzyzwyczajona do funkcjonowania bez ochrony z włosów, jest znacznie bardziej wrażliwa. Odrastaniu włosków łonowych towarzyszy więc na ogół uporczywe swędzenie w wygolonych miejscach, może też pojawić się niewielkie zaczerwienie albo wysypka.

2

Skóra wokół penisa, z odrastającym owłosieniem, jest bardziej podatna na otarcia, na przykład bielizny, twardych materiałów, szorstkiej gąbki podczas kąpieli. Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest po prostu przyzwyczajenie skóry wokół penisa do regularnego golenia, a po pewnym czasie odrastanie owłosienia łonowego nie będzie się już wiązało z takim dyskomfortem.

3

Odrastające włoski łonowe mogą mieć też tendencję do wrastania pod skórę, ponieważ są zbyt słabe, by przebić się przez naskórek. W tym przypadku powinno się dokładnie usuwać martwy naskórek już dzień po depilacji – można to zrobić na przykład za pomocą szorstkiej gąbki do ciała albo myjąc ciało peelingiem, czyli żelem do kąpieli w postaci granulek, które ścierają nierówności skóry


Sposoby golenia penisa - który wybrać ?

. A jaki sposób depilacji penisa jest najskuteczniejszy? Najdłużej efekt gładkiej skóry będzie zachowany po depilacji woskiem albo depilatorem. Włoski nie będą odrastać przez około trzy, cztery tygodnie, ale jednocześnie są to metody najbardziej bolesne, zwłaszcza przy depilowaniu cienkiej i delikatnej skóry jąder.

Woskowanie polega na pokrywaniu owłosionej skóry ciepłym lub zimnym woskiem, a po chwili wosk zrywa się razem z włosami. Natomiast używając depilatora wyrywa się włoski razem z cebulkami, co opóźnia ich odrastanie i jednocześnie osłabia nowo odrośnięte włoski.

Golenie miejsc intymnych najczęściej wybieranym sposobem usuwania owłosienia z miejsc intymnych


ęWedług przeprowadzonej ankiety na ponad 1000 mężczyznach najczęściej panowie wybierają po prostu golenie miejsc intymnych,więcej na ten temat poczytasz na tym blogu

Jak ogolić penisa

Bezbolesne jest za to zwykłe golenie maszynką. Okolice intymne należy dokładnie pokryć pianką do golenia, ewentualnie gęstą pianą z mydła, po czym ostrożnie golić owłosienie z konkretnych partii ciała. Po goleniu powinno się wydezynfekować wydepilowaną część skóry spirytusem albo wodą kolońską, a potem nawilżyć skórę balsamem do ciała. Przy bolesnych podrażnieniach skóry można stosować kojące kremy z aloesem.

Jeśli ktoś nie czuje się w stu procentach przekonany do całkowitego wygolenia penisa i jąder, może zastosować półśrodek – zamiast usuwać całe owłosienie, wystarczy tylko równo je podciąć na krótką długość.

Enter your text here...

[Głosów: 2   Average: 4/5]

Najskuteczniejsze tabletki powiększajace penisa

Dowiedz się dlaczego Member XXL jest najczęściej kupowanym i najwyżej ocenionym  produktem w naszym rankingu !!!

 

Leave a Comment: