PeniSizeXL – Opinie, Skład I Cena Kapsułek Powiększających Członka

Penisizexl (strona producneta⚙️ ) jest  produktem który już od jakiegoś czasu jest  na polskim  rynku,jednak jest o wiele krócej niż  inne produkty tego typu. Mowa  oczywiście o member xxl, pełna recenzja artykułu dostępna pod tym linkiem - https://powiekszanie-penisa.net/member-xxl/

Penisizexl opinie

Tak jak wspomniałem wcześniej jako że produkt nie jest wystarczająco  długo na rynku ciężko znaleźć opinie czy te mieć porównanie co piszą w rożnych miejscach bo oprócz stron które opisują dany produkt nie ma wystarczających informacji. 

Jako że sama strona i opis produktu jakim jest penisize xl moim zdaniem wygląda przyzwoicie, dlatego postanowiłem trochę opisać ten produkt i w miarę rozwoju dodamy dodatkowe informacje czy też opinie.A póki co zobaczmy i opiszmy co można znaleźć w sieci i co o samych kapsułkach pisze producent.

(Uaktualnienie na rok 2020 - Pierwsza wersja artykułu była z 2018r, od tego czasu produkt utrzymał się na rynku i miewa się dobrze, postanowiłem dodać uatkualnienie tak jak to ma miejsce z innymi produktami, jedne pojawiają się i znikają a te lepsze zostają ma to miejsce w przypadku penisizexl.)

Kilka słów wstępu

Męskie narządy płciowe od zawsze kojarzone były z siłą i energią. Im większy rozmiar penisa, tym większa pewność siebie, a ten sposób myślenia zachował się do dzisiaj. I nawet jeśli wielkość penisa nie odbiega znacząco od średniej, większość mężczyzn mimo wszystko chciałaby poprawić w tym względzie naturę. Dlatego tak wielką popularnością cieszą się produkty obiecujące powiększenie penisa.

Dla kogo jest PeniSizeXL?

 Bardzo wiele osób uzależnia jakość seksu od wielkości członka. Ma to znaczenie nie tylko dla kobiet, ale i samych mężczyzn, dla których duży członek to gwarancja pewności siebie. Ta pewność zachęca do bliskości i tłumi lęk przed kontaktami seksualnymi, co często ma miejsce, gdy mężczyzna nie czuje się wystarczająco męski, właśnie z powodu zbyt małego penisa. Takie kompleksy niemal zawsze kładą się cieniem na pożyciu seksualnym, mogą nawet doprowadzić do rozpadu związku. Czy można to zmienić?

Co pisze producent o produkcie ?

PeniSizeXL obiecuje zupełnie nowy wymiar rozkoszy. Jest to produkt dla wszystkich mężczyzn, którzy nie są zadowoleni ze swojego członka i chcieliby zapewnić sobie i partnerce więcej ekstremalnych doznań. Według producenta, PeniSize XL może powiększyć penisa nawet o 7,7 cm, do tego możliwe jest także wzmocnienie erekcji oraz lepsza kontrola nad wytryskiem.

Jak działa PeniSize XL?

Głównym zadaniem dla PeniSizeXL jest wydłużenie i pogrubienie penisa. Formuła kapsułek powiększających członka jest tak skonstruowana, że podczas kuracji powiększającej do zakończeń nerwowych penisa dociera większa ilość tlenku azotu. To zaś sprawia, że do komórek penisa trafia dużo więcej krwi, co odbija się na gabarytach całego penisa.

Większa ilość krwi oznacza też mocniejszą erekcję. PeniSizeXL powinien zadziałać także na tym obszarze, usprawniając krążenie krwi, tak by nie dochodziło już do przedwczesnych wytrysków. Jak zapewnia producent, z PeniSizeXL można liczyć na głębszą i dokładniejszą penetrację, dzięki czemu seksualne doznania mają szansę stać się jeszcze silniejsze, i to dla obu stron.

Jaki jest skład PeniSize XL?

 W PeniSizeXL zastosowano same naturalne składniki. Zalicza się do nich:

  • Tribulus Terrestris – jest to składnik, który przyspiesza uwalnianie tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych, wskutek czego komórki prącia rozciągają się i powiększają. Składnik ten dodatkowo pobudza spermatogenezę i zwiększa produkcję testosteronu, dzięki czemu mężczyzna odzyskuje swoje siły witalne.
  • Muira Puama – to bardzo dobrze znany składnik, stosowany od lat jako środek wspierający leczenie różnego rodzaju zaburzeń funkcji seksualnych. Muira Puama pomaga osiągnąć pełną erekcję, chroni przed przedwczesnymi wytryskami, usprawnia krążenie krwi.
  • Żeń szeń – to kolejny składnik znany ze swoich unikalnych właściwości. Stosowany jest w medycynie naturalnej jako afrodyzjak oraz lek na zaburzenie erekcji. W żeń szeniu również znajdują się ginsenozydy zwiększające uwalnianie tlenku azotu, tak że naczynia krwionośne bardziej się rozszerzają i przyjmują więcej krwi.
  • Korzeń maca – ten składnik stosowany jest na zwiększenie popędu seksualnego, prócz tego poprawia on jakość spermy i zwiększa ruchliwość plemników. W korzeniu maca jest mnóstwo cennych aminokwasów, dzięki którym układ krążenia pracuje sprawniej, a jednym z efektów tej poprawy jest mocniejsza erekcja. 
  • Liść Damiana – składnik podnoszący libido i poprawiający sprawność seksualną.
  • Barszcz zwyczajny – składnik zawierający furokumaryny, dzięki którym naczynia krwionośne penisa szybciej się rozkurczają, co pomaga w uzyskaniu mocnej i trwałej erekcji.

 Wszystkie te składniki znane są w medycynie od bardzo dawna, a ich działanie zostało już wielokrotnie udowodnione. Producent zapewnia, że suplement PeniSizeXL nie powinien wywoływać żadnych skutków ubocznych, a jego bezpieczna formuła została potwierdzona przez naukowców.

Stosowanie i przyjmowanie kapsułek penisize XL

 

PeniSizeXL przyjmuje się tak samo jak większość suplementów tego typu mowa tu choćby o penirium. Penisize XL dostępny jest w formie kapsułek, każdego dnia należy wziąć jedną rano przed śniadaniem, a drugą na około 30-40 minut przed stosunkiem.

Jeśli w danym dniu nie dochodzi do aktywności seksualnej, drugą dawkę bierze się na około 20 minut przed popołudniowym posiłkiem. Dawek tych nie wolno przekraczać, dopuszczalne są tylko dwie kapsułki na dzień.

Wskazania i przeciwskazania do stosowania penisize xl


Podczas kuracji powiększającej z penisize XL można pić alkohol, ponieważ nie osłabia on działania składników preparatu. Warto jednak mieć na uwadze, że większa ilość alkoholu osłabia popęd i może negatywnie odbić się na erekcji, więc dla własnego dobra lepiej jest ograniczyć jego spożycie.

 

Kiedy zobaczę pierwsze efekty ?

 Pierwsze widoczne efekty występują po około dwóch, trzech tygodniach przyjmowania preparatu. Producent zapewnia, że po zakończeniu kuracji penis powinien się wydłużyć o kilka centymetrów. W razie konieczności kurację można wydłużyć, jednak wciąż należy przyjmować tylko rekomendowane dawki.

Penisizexl cena

penisizexl

Penisize xl zdjecie producenta produktu

Ile kosztuje kapsułki penisizeXL ?

 

Jedno opakowanie PeniSizeXL zawiera 60 kapsułek, co wystarcza na jeden miesiąc kuracji. Jego cena u producenta to 199 złotych plus koszty wysyłki-Otrzymujesz jedno darmowe opakowanie Zobacz najniższą cenę !!

Leave a Comment:

error: Content is protected !!