Nakładka wydłużająca penisa Transformer

Nakładka wydłużająca penisa – Cyberskin Transformer jest nowością i zarazem łatwym i szybkim sposobem na powiększenie twojego penisa. Oczywiście nie jest to metoda któa na stałe wydłuży ci penisa lecz tylko na nazwijmy to specjalne łóżkowe okazję. Nakładki wydłużające penisa możesz zastosować w każdej sytuacji bez zbędnej straty czasu a jeśli chcesz także mieć większego penisa na stałe to warto zastanowić się nad innym rozwiązaniem jakim są tabletki penilarge czy też andropenis.

Nakładka wydłużająca penisa Transformer Cyberskin

Nakładki wydłużające penisa wykonane są elastycznego materiału jakim jest cyberskóra. Jest to materiał o jałowym kolorze który przypomina naturalną skórę i jest bardzo realistyczny.Co ważniejsze szybko się nagrzewa czy rozgrzewa osiągając temperaturę ciała co sprawia że jest bardziej elastyczny i w miekkości bardziej przypomina ludzką skórę. Dodatkowo musisz wiedzieć że materiał ten jest wyjątkowy co sprawia że na zewnątrz jest jędrny i zarazem miękki,  a w środku cyberskóra jest twarda i trwała. To wszystko sprawia że twoje doznania będą jak najbardziej realistyczne jak i komfortowe.

<<<Kliknij i dowiedz się więcej>>>


Nakładka wydłużająca penisa jak używać

A więc nakładka wydłużająca penisa składa się z dwóch części. Jedna z nich jest pusta i zakładamy ją bezpośrednio na penisa tak ja prezerwatywę. Kolejna druga część jest twarda wypełniona w środku i jest to część wydłużająca twojego penisa.Nakładkę na penisa Cyberskin zakłada się  tak jak  prezerwatywę. Po prostu nałóż na  żołądź i naciągnij część czy też warstwę  rozwijalną wzdłuż penisa. Pamiętaj że nakładka jest rozmiaru uniwersalnego,  więc jeśli jest za  długa, można ją  przyciąć  nożyczkami. Co jest także ważne to musisz pamiętać że nakładka wydłużająca penisa Transformer Cyberskin nie działa antykoncepcyjnie.

Najskuteczniejsze tabletki powiększajace penisa

Dowiedz się dlaczego Member XXL jest najczęściej kupowanym i najwyżej ocenionym  produktem w naszym rankingu !!!

 

Leave a Comment:

1 comment
Add Your Reply