Jes Extender Jak Działa I Czy Jest To Skuteczne Urządzenie Na Powiększanie członka ?

jes extender gold

Problem zbyt małego penisa dotyczy bardzo wielu mężczyzn. To staje się przyczyną wielu kompleksów, a do tego nierzadko kładzie się cieniem na życiu seksualnym. Nic zatem dziwnego, że osoby dotknięte tym problemem starają się znaleźć jakieś skuteczne rozwiązanie. Każdy musi dopasować metodę pod siebie jaka będzie mu najlepiej odpowiadała. 

Dzisiaj przedstawiamy  Jes Extender, nowatorskie urządzenie, dzięki któremu możliwe jest odzyskanie swojej męskości.

Co to jest Jes Extender?

Jes Extender to produkt zaprojektowany z myślą o mężczyznach pragnących zmienić rozmiar i wygląd swojego członka. Jest pomocny nie tylko przy wydłużaniu prącia, ale też przy zwiększaniu jego grubości. Jes Extender wykorzystuje się również do prostowania zagiętych penisów,zupełnie jak prolong system co także jest częstą i niezbyt przyjemną przypadłością.

Kto może używać tego urządzenia ?

Jes Extender może być używany przez każdego dorosłego mężczyznę. Skuteczność tego urządzenia oceniana jest na ponad 97,5 procent, co daje wyraźną przewagę nad innymi urządzeniami tego typu. Jak pokazują dane, regularne stosowanie Jes Extender pomaga wydłużyć penisa o około 5 cm, a jego grubość może się w tym samym czasie zwiększyć o blisko 3 cm. Jeśli chodzi o korekcję krzywizny penisa, wynik oscyluje zwykle w granicach około 40 proc.Jeśli chodzi o ten temat to więcej przeczytasz w całym artykule na ten temat => Krzywy penis.

Jak działa Jes Extender?

Jes Extender wykorzystuje w swoim działaniu siłę trakcji. Urządzenie do powiększania penisa stymuluje po prostu tkanki ciała, wskutek czego komórki zaczynają się dzielić i mnożyć. A im więcej nowych komórek, tym większa masa tkanki – tak właśnie zwiększa się objętość męskiego członka.

Działanie siły trakcji jest w medycynie wykorzystywane od bardzo dawna, właśnie po to, by pobudzić tkanki do dalszego rozwoju. Pewnego rodzaju system trakcji i zasysania mamy także w pompkach takich jak bathmate hydro 7 .Teraz stosuje się ten mechanizm także przy mechanicznym powiększaniu penisa.

​Jak stosować i o czym pamiętać !!!

W kuracji z Jes Extender bardzo ważna jest systematyczność. Tkanki muszą być stale pobudzane, dopiero wtedy leczenie da dokładnie taki efekt, jakiego się spodziewamy. Dzięki regularnemu używaniu Jes Extender może się wydłużyć o blisko trzy centymetry, co potwierdziły także badania kliniczne. Jes Extender jest doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, które zawsze niosą ze sobą ryzyko groźnych powikłań. Z drugiej strony jest bardziej inwazyjny niż tabletki na powięszkszanie penisa , czy też żele jak colossus gel

Jest bezpieczny dla zdrowia i można go używać w dowolnym momencie, także podczas zwykłej, codziennej aktywności. Pierwsze efekty widoczne są z reguły po kilku tygodniach systematycznego stosowania urządzenia. Do tego kuracja jest całkowicie bezbolesna.

Gwarancje i efekty stosowania produktu 

Jes Extender daje niemal stuprocentową gwarancję skuteczności, musi to być jednak oryginalne urządzenie, a nie jego podróbka. Oryginalny Jes Extender jest produktem najwyższej jakości, zaprojektowanym przez wysokiej klasy specjalistów. Urządzenie do powiększania penisa jest efektem wieloletniej pracy naukowców, którzy szukali najlepszego sposobu na walkę z męskimi kompleksami, stąd jego wysoka efektywność. Nie da się jednak tego samego powiedzieć o produktach, które jedynie kopiują mechanizm Jes Extender. Podobnym i sprawdzonym produktem tego typu jest male edge pro który można nabyć w tym samym miejscu u tego samego producenta – tutaj.

Warto Przeczytać:​ PeniSizeXL Opinie

Jes Extender Original wykonany jest z tytanu, niezwykle trwałego metalu o ogromnej wytrzymałości. Urządzenie bez problemu znosi codzienną eksploatację, nie niszczy się, nie zużywa i zawsze gwarantuje dokładnie taką samą skuteczność.

Wydłużenie penisa bez bolesnych zabiegów

Do niedawna za jedyną naprawdę skuteczną metodę wydłużenia penisa uważano operacje chirurgiczne. Potem pojawiły się ​tabletki na  powiększenie które ułatwiły cał proces. Jednak zabiegi chirurgiczne są  obarczone ryzykiem, nierzadko kończą się powikłaniami, czego konsekwencją jest długa i bolesna rehabilitacja. Jes Extender działa zupełnie inaczej.

Nie jest tu potrzebna interwencja chirurga, wszystko odbywa się w sposób niemal całkowicie naturalny. Pro Extender po prostu wywołuje nacisk na tkanki penisa, te zaś, stale rozciągane, zaczynają się powiększać. Komórki prącia namnażają się, wykorzystując naturalne predyspozycje organizmu.

jes extender

Urządzenie Jes Extender jest idealnie dopasowane do budowy męskiego ciała. Obudowa Jes Extender wykonana jest w wysokiej jakości tworzywa, odpornego na uszkodzenia. Mechanizm łatwo dopasować do indywidualnych predyspozycji, dlatego Jes Extender zadziała u każdego mężczyzny, bez względu na skalę jego problemu. Urządzenie po założeniu na penisa zaczyna powolne rozciąganie jego trzonu i tak właśnie dochodzi do podziału i mnożenia się komórek. Po kilku miesiącach takich ćwiczeń członek robi się wyraźnie większy i grubszy. A wszystko to bez bólu i skutków ubocznych.

Jak długo trwa kuracja Jes Extender?

Wynik używania Jes Extender zależy od tego, jak często się go stosuje oraz od siły nacisku urządzenia. Warto więc stosować się do zaleceń producenta w tym względzie, a pomoże to uzyskać wymarzony efekt. Prawidłowe używanie Jes Extender jest jedyną gwarancją sukcesu, dlatego nie należy zaniedbywać kuracji i skracać czasu stosowania urządzenia. Dokładna instrukcja znajduje się w każdym oryginalnym opakowaniu.

Może cię zainteresować: Złamany penis

​Prostowanie penisa z jes extender

Również gdy chodzi o korekcję zagięcia penisa, kluczem do sukcesu jest systematyczność. Jedynie codzienne używanie Penis Extender pomoże wyprostować zagiętego członka, a na ostateczny efekt trzeba z reguły poczekać kilka miesięcy. Uzyskane wyniki będą jednak trwałe i utrzymają się po zaprzestaniu stosowania urządzenia. Nowy, imponujący rozmiar penisa zachowa się już na zawsze i nic tego nie zmieni.

Jak stosować Jes Extender?

Kuracja z Jes Extender odbywa się zawsze według określonego harmonogramu. W każdym tygodniu stosowania używa się trakcji o innej sile, od 800 do 2000 g. Należy się tych wskazówek dokładnie stosować i używać ekstendera dokładnie tak długo, jak zaleca to producent.

​Rodzaje urządzeń do wyboru 

Jes Extender dostępny jest w kilku wersjach, wystarczy wybrać to urządzenie, które w największym stopniu odpowiada naszym potrzebom. Najwyższą skuteczność zapewnia Jes Extender Gold, z pełnym wyposażeniem i dożywotnią gwarancją. Pozostałe wersje dają równie imponujące efekty, niemniej objęte są krótszą, dwuletnią gwarancją i zapewniają tylko podstawowe wyposażenie Jes Extender.

Jes Extender Opinie

Skuteczność Jes Extender potwierdzona badaniami

Jes Extender został dopuszczony do legalnego obrotu na podstawie testów medycznych, które potwierdziły jego wysoką skuteczność oraz brak negatywnego wpływu na zdrowie mężczyzny. Badania pokazały, że męski członek średnio powiększył się o 24 procent, a w niektórych przypadkach udało się wydłużyć prącie nawet o 40 procent w stosunku do pierwotnego rozmiaru.

Badania przeprowadzono na zdrowych mężczyznach w wieku od 23 do 47 lat, którzy nie poddawali się wcześniej żadnym operacjom narządów płciowych. Kuracja na potrzeby badań klinicznych trwała od 8 do 24 tygodni, przyrząd stosowano codziennie, przez 12 godzin. W trakcie testów nie odnotowano u nikogo jakichkolwiek skutków ubocznych.

Jes Extender Cena

Jes Extender można stosować razem z innymi metodami na powiększenie penisa, nie ma to żadnego wpływu na efektowność urządzenia. Uzupełnieniem mechanicznej kuracji powiększającej mogą być na przykład tabletki xtrasize oraz żel erogen x , które dodatkowo stymulują tkanki członka. Połączenie ekstendera ze sprawdzonymi preparatami powiększającymi może spotęgować efekt i skrócić czas potrzebny do tego, by penis osiągnął pożądaną wielkość.

Gdzie kupić  Penis Extender?

Jes Extender można zamówić przez internet. Najtańsza wersja, Jes Extender Light, kosztuje 599,90 zł, Jes Extender Titanium – 699,90 zł, a Jes Extender Gold można nabyć już za 799,90 zł.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.