Prolongsystem Opinie,Cena – JAK Wyprostować zakrzywionego Penisa w Domu

jak wyprostować penisa

Prolongsystem extender ( oficjalna strona 🔗) to urządzenie służące do powiekszenie penisa, które działa na zasadzie trakcji podobnie jak Jes Extender.

Spis Treści

Ideałem dla mężczyzny jest oczywiście długi, gruby i w pełni sprawny członek, w rzeczywistości jednak wielu panów jest niezadowolonych z tego, jak wygląda ich przyrodzenie. Problemem jest zresztą nie tylko sama wielkość członka, ale również jego kształt, a tutaj na pierwszy plan wysuwa się skrzywienie penisa, niby niegroźna dolegliwość, ale jednak potrafiąca mieć negatywny wpływ na jakość życia seksualnego. Skąd bierze się to skrzywienie penisa?

Co to jest Prolongsystem

prolongsystem

Rozwiązaniem na te problemy jest ProlongSystem, urządzenie zaprojektowane specjalnie w tym celu. Prolong System prostuje penisa i do tego go jeszcze  wydłuża i  też powiększa jego objętość.

Urządzenie zadziała u mężczyzn w każdym wieku, bez względu na pochodzenie czy orientację seksualną. Producent daje sto procent gwarancji powodzenia, nie ma więc ryzyka, że podczas terapii coś pójdzie nie tak. Sęk w tym, że podobne obietnice składa wielu producentów, ale rzeczywistość okazuje się bardzo brutalna dla klientów. Ekspander ten jest inny, bo jego skuteczność potwierdzają badania kliniczne i opinie użytkowników, co można sprawdzić na stronie internetowej producenta.

Prolongsystem Opinie

Gwarancje i skuteczność prolong system

prolong system opinie

Zresztą nie tylko producent zachwala swój niezwykły produkt. Pozytywne opinie na temat tej metody powiększania penisa można przeczytać również w innych mediach. Dokładny raport dotyczy badań klinicznych przeprowadzonych w ubiegłej dekadzie, potwierdzających, że Prolong System to najskuteczniejsza metoda powiększania penisa.

Podczas badań porównywano ze sobą kilka różnych metod, między innymi zabiegów chirurgicznych, tabletek powiększających penisa, żel do penisa, ćwiczeń na powiększenie  i właśnie urządzeń powiększających. Ekstendery zostały niemal jednogłośnie określone mianem najskuteczniejszej metody.

Prolongsystem opinie na forum, komentarze

Forum internetowe w żadnym wypadku nie powinno być miejscem, w którym pozyskuje się kompetentne informacje. Zdania niektórych osób mogą bowiem być nie zawsze w pełni profesjonalne. Wynika to przede wszystkim z tego, że nie wszyscy w stu procentach stosują się do zaleceń producenta i nie używają go zgodnie z wszystkimi wskazówkami.

Przyznać, jednak trzeba, że mało który produkt wywołuje tak jednoznaczne opinie. Raczej niewielka ilość osób, która go wypróbowała, narzeka na brak jakichkolwiek rezultatów.  Produkty tego typu budziły dotąd raczej bardzo skrajne komentarze. Prolongsystem chyba ze względu na oparcie się na całkowicie innej metodzie- metodzie rozciągania- sprawił, że mężczyźni wreszcie mogą uzyskać większe rozmiary.

Warto Przeczytać:​Bathmate pompka do penisa

Niewątpliwie w wielu opiniach pojawia się informacja na temat jego zbyt wysokiej ceny –. Dla znacznej większości panów była ona czynnikiem hamującym jego zakup. Z powodu niskiego stopnia zaufania do tego typu urządzeń, cena dość poważnie blokowała podjęcie decyzji o zakupie.

Ci, jednak którzy się na to zdecydowali, zgodnie przyznają, że była to decyzja bardzo trafna i na pewno niezwykle opłacalna. Takie pojawiające się coraz częściej zdania na temat  extendera są elementem, który przekonuje tych, którzy nadal zastanawiają się nad zakupem.

Co ważne, lekarzom udało się potwierdzić, że efekt powiększenia utrzymuje się na stałe, więc po kilkumiesięcznej kuracji można zrezygnować z urządzenia i cieszyć się większym penisem. Ekstendery mają też ogromną przewagę na operacją – nie niosą za sobą ryzyka powikłań. Dodatkowo, operacji mogą się poddać tylko niektórzy mężczyźni, podczas gdy w przypadku ekstenderów nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych.

TOP 3 TABLETKI

Cena Ocena
Me​mber XXL ➽Klik
Xtrasize ➽Klik
Penisize XL ➽Klik

Jak prostować penisa z Prolong system ?

Urządzenie może się pochwalić bardzo wysoką jakością wykonania, od mężczyzny zależy więc tylko to, czy będzie go regularnie używał stosując się do zaleceń producenta. Stosowanie ekstendera jest bezbolesne, a do tego urządzenie można dostosować do własnych, indywidualnych potrzeb.

Należy więc unikać tanich podróbek, bo one nie są już tak bezpieczne i precyzyjne. Koniecznie trzeba się stosować do zaleceń, ale już sam przebieg kuracji zależy wyłącznie od użytkownika.

Bez względu na to, jak bardzo przeszkadza nam zbyt skromny rozmiar penisa, nie można zapominać o zdrowiu i konsekwencjach stosowania niesprawdzonych metod. W przypadku Prolong System nie ma takiego zagrożenia, bo produkt wykonano z zachowaniem wszelkich standardów.

Ekstender będzie po prostu systematycznie rozciągał penisa, zmuszając jego tkanki do produkcji dodatkowych komórek tak jak male edge pro​.Ten proces tłumaczy, dlaczego ekstendery dają trwałe rezultaty. Działania ekstendera nie trzeba wspierać żadnymi dodatkowymi produktami, wystarczy tylko jedno urządzenie i już można się cieszyć prostszym powiększonym penisem.

Skrzywiony Penis

1.

Jak może być wygięty penis?

Prącie może się wyginać w dowolną stronę, dlatego u mężczyzn z tą dolegliwością obserwuje się zarówno zakrzywienia członka w górę lub w dół, jak i wygięcia na boki. Gdy skrzywienie jest bardzo duże, członek może w ogóle nie być w stanie unieść się do góry podczas erekcji, a jedynie będzie się pogłębiać jego zacięcie. Tego typu skrzywienia są dla mężczyzny bardzo bolesne, tak jak złamanie penisa i uniemożliwiają normalne współżycie seksualne.

2.

Skuteczne działanie na skrzywienie penisa

Urządzenie okaże się tez niezwykle pomocne, jeśli naszym zmartwieniem jest skrzywienie penisa. Jeśli skrzywienie jest bardzo duże i powoduje dyskomfort podczas stosunku, ekstender niweluje te niedogodności. Skuteczność przy prostowaniu penisa została tak samo przebadana, jak kwestia powiększania długości i tutaj też można mówić o pełnym sukcesie. Każdy, kto podchodzi nieufnie do ekstenderów, może sprawdzić wyniki tych badań na niezależnych portalach.

Nie jest też żadną tajemnicą proces projektowania urządzenia. Wszyscy lekarze i inżynierowie, biorący udział w projekcie, spotykali się z mężczyznami objętymi badaniem klinicznym i mogli samodzielnie przekonać się, na czym polega ich problem. Pierwsze urządzenie powiększające pojawiło się 14 lat temu i przez ten czas z pomocy  skorzystało ponad 250 tysięcy mężczyzn.

3.

Jakie są przyczyny skrzywienia prącia ?

Problem skrzywienia prącia dotyka około 5 do 20 procent mężczyzn. Skrzywienie penisa jest zwykle wrodzone, czasami jednak ta wada pojawia się w już w dorosłym życiu, jako efekt przebytego leczenia prostaty, złamania prącia czy przyjmowania leków o określonym składzie.

Skrzywienie penisa jest na szczęście u większości mężczyzn jedynie niewielką niedogodnością – zakrzywienie nie przeszkadza ani w seksie, ani w oddawaniu moczu, jest bezbolesne i nierzadko prawie w ogóle go nie widać. Ale zdarza się, że skrzywienie jest na tyle wyraźne, że wywołuje ból podczas erekcji, a uprawianie seksu z partnerką jest w praktyce niemal niemożliwe. Jak pokazują dane, aż 80 procent mężczyzn, którzy borykają się ze skrzywieniem prącia, obserwuje u siebie także kłopoty z normalnym wzwodem.

Jeśli chodzi o przyczyny naturalne, to skrzywienie wywoływane jest przez wady w budowie osłonki białawej, która znajduje się w pobliżu ciał jamistych prącia – sprawdź artykuł budowa penisa

 Gdy dochodzi do erekcji, przez zdeformowaną osłonkę białawą ciała jamiste nie wypełniają się krwią tak jak należy, a efektem tego jest krzywo ustawiony członek. W stanie spoczynku wady tej w zasadzie nie daje się zauważyć, objawia się ona dopiero podczas wzwodu. Skrzywienie członka może być też po prostu wynikiem naturalnego starzenia się organizmu – gdy w ciele pojawiają się stany zapalne, tkanki penisa tracą swoją dawną elastyczność i członek zaczyna się zakrzywiać.

4.

Metoda znana od wieków

Już nawet w starożytności wykorzystywano tę metodę, nie tylko do zmieniania rozmiarów penisa, ale również innych części ciała, jak szyje, uszy czy usta. Dodatkowo trzeba zauważyć fakt, że urządzenie to jest niezwykle proste w użytkowaniu, a przy tym bezwzględnie bezpieczne i wygodne. Nie krępuje ruchu i nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Dlatego poleca się, by korzystać z niego nawet w trakcie pracy czy w czasie zwykłych codziennych czynności.

5.

Czy skrzywienie penisa jest możliwe do wyleczenia?

Skrzywienie prącia jest oczywiście możliwe do korekcji. Gdy odchylenia od normy są małe, leczenie teoretycznie nie jest potrzebne, niemniej nawet wtedy warto skonsultować się z lekarzem, skoro nawet nieduże skrzywienie wywołuje silny dyskomfort psychiczny.

Przy bardzo dużych wadach w budowie członka, interwencja medyczna może być jedynym rozwiązaniem tego problemu. Prostowanie nie jest wcale tak bolesne, często kończy się po prostu na przyjmowaniu leku i jedynie w skrajnych przypadkach niezbędny jest zabieg chirurgiczny. Operacyjna korekcja penisa wiąże się rzecz jasna z pewnym bólem, niemniej rekonwalescencja zajmuje tylko kilka tygodni, a po tym czasie można się już w pełni cieszyć seksem.

Prolong system Cena

Ile Kosztuje prolongsystem ? Cena Prolong system to 959zł nie jest to najtańsze rozwiązanie ale skuteczne, tym bardziej jeśli borykamy się z takim problemem jak skrzywienie penisa.

prolongsystem cena

Dyskretna przesyłka i dbałość o klienta

Mówiąc krótko, tylko ekstendery są bardzo skuteczne, ale i bezpieczne dla zdrowia mężczyzny. Prolong System pozwala uzyskać dłuższego i bardziej masywnego penisa bez większego wysiłku. Przesyłka jest zawsze w dyskretnym opakowaniu, więc nikt nie pozna jej zawartości poza samym adresatem.

Dane osobowe klientów są chronione na każdym etapie realizacji zamówienia i producent nie udostępnia ich żadnym innym firmom. Jedyne, co zdradzi mężczyznę, to jego większy penis, i to w sposób bardzo widoczny. Pro long System wydaje się urządzeniem mało znanym, ale to tylko dlatego, że większość mężczyzn woli nie chwalić się publicznie tym, w jaki sposób uzyskali tak imponujące wymiary swojego penisa. Ekstender został zaprojektowany w oparciu o dane medyczne dotyczące wydłużania ludzkich kończyn.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.