Skrzywienie penisa

Mężczyźni tak jak kobiety potrafią sami wprowadzać się w kompleksy. I to bardzo skutecznie. Po problemie zbyt małego przyrodzenia, innym najczęstszym jest skrzywienie penisa.

Przypadłość ta szczególnie dotyka młodych mężczyzn rozpoczynających dopiero współżycie seksualne. Z racji tego, że nie mają oni zbyt wielu, lub wręcz w ogóle żadnych doświadczeń seksualnych, są głęboko przekonani, że z tej przyczyny nie będą w stanie odpowiednio zaspokoić swojej partnerki w łóżku. Podkreślić należy, że zazwyczaj to czy penis lekko odchyla się w którymś kierunku, nie ma absolutnie jakiegokolwiek znaczenia dla seksu. Problem istnieje raczej w samej głowie mężczyzny. Kobiety zaś czasem nawet nie dostrzegają, że cos jest nie tak, a przede wszystkim nie czują różnicy podczas stosunku seksualnego. Młodzi mężczyźni wpędzając się w kompleksy, znacznie obniżają swoją samoocenę i wywołują w sobie ogromny wstyd przed podejmowaniem bliższych kontaktów z kobietami. Konsekwencją długotrwałego przeżywania takiego stresu mogą być późniejsze problemy z erekcją,które opisaliśmy w dalszej częsci artykułu. Tylko niektórzy nad tą przypadłością potrafią przejść do porządku dziennego, a nawet wręcz uczynić z tego swoją zaletę.

Jak wyprostować penisa

phallosan prostowanie członka

Oczywiście należy wspomnieć o przypadkach skrzywienie penisa które powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą, lub tez powinny zostać podjęte jakieś kroki w kierunku prostowania penisa, ze wzgledu na duzą krzywiznę.  Przede wszystkim mowa tu o mężczyznach, którzy z powodu krzywego członka, odczuwają znaczący dyskomfort, a nawet ból podczas uprawiania seksu. Wtedy konieczna jest wizyta w gabinecie lekarskim.  Najczęściej, jednak to co usłyszy tam mężczyzna nijak się ma do jego wyobrażeń. Podejmowanie zabiegów chirurgicznych jest ostatecznym rozwiązaniem, a co istotne niezwykle rzadko stosowanym.Dużą skutecznością i popularnością jeśli chodzi o korekcję krzywizny członka cieszą się takie urządzenia jak andropenis czy phallosan.

Leave a Comment: