Zdrowy penis

maxatin forum

Zdrowy penis – jak o niego zadbać?Wiemy jak wielkie znaczenie dla każdego mężczyzny ma jego penis. A jeśli nam na czymś zależy to najczęściej o to dbamy. Mówię  najczęściej bo i znajdą się tacy którzy i swojego penisa mają w nosie.

Higiena osobistaporanna erekcja - wzwódJednym z podstawowych elementów zdrowego penisa jest higiena osobista. Codzienna pielęgnacja, tzn mycie penisa. Najlepiej używać środków do higieny intymnej, ale zwykłe mydło też da rady. Dzięki temu utrzymujemy penisa w czystości, nie doprowadzamy do zbierania się różnego rodzaju substancji pod żołędziem i oczywiście zapach zostaje bardziej przyjazny dla środowiska:).

ZabezpieczenieDbaj o swojego penisa bo masz tylko jednego. Dlatego przed każdym stosunkiem zabezpiecz się prezerwatywą. Łatwo jest coś złapać, jakąś chorobę penisa ale niestety leczenie nie należy do najprzyjemniejszych. Sama świadomość tego że twój penis nie jest w pełni zdrowy potrafi doprowadzić do obłędu.

Zdrowy penis – popęd seksualny i kondycja

Dodając pewne suplementy do swoich posiłków takie jak zioła czy też odpowiednie witaminy, znacznie możesz poprawić swój popęd seksualny i potencje. O to zioła które mogą zwiększyć twoją  świadomość seksualną; damiana, wyciąg z żurawiny, gryka. Możesz także pomyśleć o witaminach na poprawę sprawności seksualnej : witamina E, B12, selen, potas itp.

Zdrowy penis to zadbany penis !!!